Profesyonellerin De Tercihi Olan Philips A5 Pro Kulaklık İncelemesi

0
577 görüntülenme

DJ kulaklıkları, günümüzün eğlence kültürü içerisinde iyice yer etmiş olan gece eğlenceleri açısından son derece önemli bir aksesuar olarak hayatımızın merkezindeki yerini almış durumda. Sadece profesyonel şekilde kullanılmayan, özellikle de iyi kalite bir kulaklıkla müzik keyfi yaşamak isteyenler için de biçilmiş kaftan olan bu DJ kulaklıkları içerisinde son derece beğenilen bir ürün karşımızda. “Philips A5 Pro DJ Kulaklığı” …

1408006276_philips-armin-van-buuren-a5pro-image-3

Uzun zamandır çok gözde olan ve en iyi DJ  olarak seçilen Armin van Buuren dahilinde geliştirilen Philips A5 Pro DJ Kulaklığı son zamanlardaki en iyi kulaklık olarak nitelendirilmektedir. Özellikle Armin van Buuren gibi profesyonel DJ’lerin ve müzikseverlerin çok rağbet ettiği DJ kulaklıkları, büyüyen bir güruh halinde beğenilerin merkezinde. Hal böyle olunca, DJ kulaklıklarıyla ilgili teknolojik gelişmeler hızla ilerliyor. Bu gelişmelerin en belirgin ve en çok beğenilen ürünlerinden biri olan Philips A5 Pro DJ kulaklığının bakalım teknolojik özellikleri neler?

Cihaz 3500 mW’lık güce dayanabilmektedir. Aynı zamanda bu kulaklık 10 Hz ile 24.000 Hz arası ses geçişi sağlayabildiğinden dolayı hem profesyonellerin hem de kalite arayanların göz bebeği gibi. Empedans değeri 16 ohm olarak belirlenmiş durumda ve bu özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyor. Tüm bunlar bir araya gelince de, eşine pek rastlanılmayan ses kalitesi ve ses tınılarını duyumsamak işten bile olmuyor.

211625682no3

Dışardan gelen sesleri iyi yalıtabilirken, dışarı da ses verebiliyor. Günlük yaşamda bu kulaklığı kullanırken, dinlediğiniz müziği dışarıdakilerin duyabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Kulaklığı DJ kabini ne tarafta ise 3.5 mm’lık jak ile bağlayabiliyorsunuz. Katlı olarak 1.3 m ve uzatıldığında ise 4.7 m uzunluğunda kabloya sahip olan kulaklık, yaklaşık 1000 TL’ye satılacak.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.