Hayvanseverler İçin Gelen Uygulama TINDOG

0
763 görüntülenme

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri çok farklı uygulamalar görüyoruz. Bunlardan biri olan Tinder’e çok benzeyen ve köpekler için oluşturulmuş olan Tindog son zamanlarda oldukça popüler durumda.

Köpek sahipleri, köpeklerini çiftleştirirken hem cinsleriyle uyumlu olsun hem de sağlıklı, ailesi ve bakımı iyi olan, iyi durumdaki köpekleri kendi köpeklerine eş olarak seçmeyi istiyorlar. İşte bu nedenle evcil hayvanlarını çiftleştiremeyen, çiftleştirirken tereddüt yaşayan hayvan sahiplerinin işini kolaylaştıracak olan Tindog uygulaması son derece rağbet görüyor.

tindog-682x455

Sürekli ailenin yanında yaşayan ya da koruma amaçlı beslenen köpekler için, özellikle de eş bulma konusunda çok yardımı dokunan Tindog uygulaması sayesinde birçok köpek sahibi kendi hayvanlarıyla çiftleştirebilecekleri bir köpek bulma konusunda çok rahatlamış görünüyor. Ayrıca tüm bunların yanı sıra, hayvan sahipleri kendi hayvanları için bu uygulamayı kullanırken bir yandan da kendileri gibi diğer hayvan severlerle görüşme imkanını yakalama fırsatı elde edebiliyorlar.

Uygulamanın kullanımı ise oldukça kolay. Öncelikle her sosyal medya hesabı gibi kişiler kendilerine bir profil oluşturuyor. Tindog uygulamasının bir özelliği olarak da en yakınlardaki profilleri, hesap sahiplerine gösteriyor. Kişinin kendisi gibi bu uygulamayı kullanan bir diğer kullanıcı ile bağ kurulduktan sonra, iki taraf da profilleri görmek ve iletişime geçmek için onay verirse, kişiler iletişim bilgilerini birbirleri ile paylaşıyorlar.

Tindog_swipe_rights1

Uygulamanın en güzel özelliği ise hem Android hem de iOS yani iPhone’larda kullanılabilir olması…

Uygulamayı indirebilmek için,

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.tindog.tindog

https://itunes.apple.com/us/app/tindog/id994625591?mt=8 linklerini kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.