Replika S8 İle S8 Kıyaslama

0
1.124 görüntülenme

               

Son zamanlarda akıllı telefonlar, insan hayatının önemli birer parçaları haline geldi.  Yapılan araştırmalarda, özellikle genç nüfusun, günlük hayatının ortalama 8-9 saatini telefonları kullanarak geçirdi ortaya çıktı. Telefonlar, insanlarla iletişime geçmekten, fotoğraf çekmeye, oyun oynamaktan video izlemeye birçok alanda kullanılıyor. Fakat akıllı telefonların fiyatları insanların cebini yakabiliyor. Özellikle Samsung’un üzerinde en çok durduğu, en özellikli telefonu olan Galaxy serisinin s8 modeli oldukça kaliteli olmasına rağmen fiyatıyla ekonomiyi sarsacak güce sahip. Bu yüzden bu tip telefon modellerinin replikaları üretiliyor. Replika modeller orijinal telefonla aynı kaliteye sahip olmasa da kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor..

Aradaki farklar nedir ?

                 Replika s8 ile orijinal s8 ilk olarak görünüm itibariyle birbirinin aynısı değil. Replika telefonlar daha diktörtgen görünürken orijinal s8’ler bildiğiniz gibi biraz daha oval bir görünüme sahip.  Replika s8’in oijinal s8’e göre donanımsal olarak fazla farkı göze çarpmıyor fakat replika telefonlarda genelde malzeme kalitesi değişiyor. Bu yüzden telefonun yere düşmemesine veya darbe almamasına dikkat etmek gerekiyor.  Telefonların genel performansında ise donma, kilitlenme, takılma gibi bazı sorunlar yaşanabiliyor. Eğer S8 almak istiyor fakat Samsung s8 için yeterli bütçeyi bulamıyorsanız, küçük performans farkları yaşamayı göze alarak s8 replika telefon alabilirsiniz. Replika telefonların kullanımın artmasıyla birlikte üretilen replikaların da kalitesi yavaş yavaş artışa geçiyor denebilir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.