Cs Go Oyuncusu 1000 Yıllık Ban Yedi

0
14.548 görüntülenme

               

                Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan cs go,’dan tarihi bir ban geldi. Oyuncuları şaşırtan bu ban ile 1000 senelik bir anlaşma imzalamış oldu. 1000 sene kimsenin hesabına erişmesi mümkün olmayan bir sistem olan bu büyük olay yarattı. E-Sports Entertainment Association oyuncularının üst seviyelerde yer alanları genellikle bu oyunu tercih ederler.  Bu platform aylık olarak belli bir ücret talep edilerek oynanan bir oyundur.

Oldukça geniş ve profesyonel oyuncular

                Son dönemlerin en çok konuşulan oyunlarından olan cs go oyunu geniş ve profesyonel oyuncuların belli bir miktar ücret talip etmesi sonucu  oynanır. Bu oyuncular arasında yer alan 25 yaşındaki profesyonel cs go oyuncusu reece “bloominatör” bloom bu platformda son dönemde yediği ban ile tam 1000 yıllık hesabına erişim engellendi. Uzun bir süre bu oyuna erişemeyeceği için büyük bir kayıp olacaktır onun için.

Kötü niyet sonucu banlandı

                Profesyonel oyunculardan biri olan bloom, cs go oyununda ceza yedi. Bu oyunda davranışlarından dolayı banlanan bloom, 15 yaşındaki bir kıza E-Sports Entertainment Association üzerinden konuşma kayıtlarını ve birkaç fotoğrafını kanıt olarak gösterip tehtid ettiği için , profesyonel oyuncunun bloom’un E-Sports Entertainment Association hayatı sona ermiş oldu. Bu yaptığı kötü davranış ve kötü niyet nedeniyle 1000 yıllık ban yiyen bloom için kötü bir sonuç oldu.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.