En İyi 20 Iphone Oyunu

0
31.265 görüntülenme

               

Android telefonların temel işlevlerinden biri olmasa da, en sevilen işlemlerinden biri kesinlikle oyun oynamak.  Android kullanıcıları için oyun tavsiyeleri içeren listeler her yerde bulunabilir olsa da, Iphone oyunları hakkında yapılan değerlendirmelere rastlamak daha zor. Halbuki Iphone oyunları da oldukça fazla çeşitliliğe sahip ve gerçekten kaliteli oyunlar var.  Iphone kullanıcıları için  oynaması en keyifli yirmi oyunu listeleyecek olursak, şöyle bir liste oluşuyor;

iSniper 3D

Isniper 3d bir askeri oyun. Oyunda size verilen çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda bir keskin nişancısınız. Oyun oldukça fazla ilgi görüyor.

Touch Hokey

                 Basit ama zevkli oyunları seven kullanıcıların kaçırmaması gereken oyun ise kesinlikle Touch Hokey.  Dokunmatik bir masa hokeyi oyunu olan Touch Hokey’i isterseniz iki kişi isterseniz tek kişi oynayabiliyorsunuz.

Flood-it

                 Yapboz kurallarına göre oynanan oyunda, aynı renkteki topların karşısına uygun renkteki kutuları yerleştirmek temel amaç

Dr.Awesome Plus

                 Doktorluk üzerine kurulu bu oyunda, virüslerin yayılmasını engelleyip ortadan kaldırmaya çalışmak temel amacınız.

Bu oyunlar Iphone için en çok öne çıkan oyunlar konumunda olsa da, bunlar haricinde Cannon challange, Zombie Farm,  Trace,  Bowling Lite, Adrenalin Pool Lite, Diamond Twister Lite, Scoops,  Doodle Kart Lite,  iSlots, Dropship,  Spider: Hornet Smash,  Real Racing GTI, Mazefinger Plus, Dactyl, Sol Free Solitaire de oldukça iyi ve denenebilir oyunlar. En iyi 20 Iphone oyunu olarak karşımıza bu oyunlar çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.