Kalite Kendini Yansıtır

0
297 görüntülenme

Dil öğrenirken dışarıdan alabileceğimiz yardımı sunan dil kursları var. O kadar çok dil kursu arasından en iyi hizmeti sunanı, gerçekten dil öğreteni bulabilmek bizim tercihlerimize bağlı. Kaliteli bir eğitim almak isteyenlerin tercih edeceği en doğru adres Wall Street English dil kursları olmalıdır. Kendini diğer dil kurslarından ayırmış özellikleri sayesinde bizi hedefimize ulaştırıyor. Türkiye’de 2001 yılında kurulmuş olan bu dil kursu 9 ilde toplamda 15 merkeziyle İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Türkiye’de 7000’e yakın öğrencisi bulunan kurs dünyada ilk ve tek ISO 9001:2015 kalite belgeli Dil Okulu unvanına sahip.

Dünyada lider bir dil okulu olan WSE İtalya’da Peccenini adındaki bir öğretmen tarafından kurulmuş. Wall Street English eğitim, medya ve yayıncılıkta dünya devi Pearson Grup bünyesinde yer almaktadır. Pearson Grup eğitim yayınları, e-learning programları, test geliştirme ve uygulama sistemleri ile okul öncesinden, iş dünyasındaki profesyonellere kadar 100 milyondan fazla kişinin eğitimine destek vermektedir. Dünyada köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkan WSE Türkiye’de 15 şube bulundurmaktadır. İstanbul’da Şişli, Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Erenköy, Caddebostan olmak üzere 6 şubesi vardır. Ankara’da Kızılay ve Çayyolu şubeleri bulunuyor. Diğer şubeleri ise İzmit, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya, Gaziantep ve Konya’da hizmet vermektedir.

Bireysel İngilizce eğitiminde kendine özel metoduyla çalışan Wall Street English, online eğitim ve sınavlara hazırlık eğitimi de sunuyor. Kişilerin dil öğrenirken bir mecburiyetmiş gibi değil de eğlenerek, endişeye kapılmadan, pratik yaparak öğrenmesini sağlıyor. Kurumsal İngilizce eğitimi de sunan dil okulu firmaların da çözüm ortağı oluyor. Firmaların eğitim ihtiyaçlarına göre genel İngilizce, profesyonel İngilizce veya Kurumun özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış programlar uyguluyor. Bir kurumun farklı görevlerdeki tüm çalışanlarına aynı anda, her çalışanın kendi seviyesinde eğitim verebiliyor. Kurumlara özel avantajlar da sunuyor.

Wall Street English İngilizce eğitimi verirken Blended – Harmanlanmış Öğrenme Metodu kullanıyor. Bu metod dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, test ve yazma temel becerilerini kapsıyor. Blended Metodu ile başlayan dersler, interaktif dersler, dijital kitaplar, uygulamalı pratik dersler, akıcı konuşma sınıfları, sosyal kulüp aktiviteleri, sohbet saatleri, online dijital topluluk eşliğinde tamamlanıyor. Ayrıca İngilizce seviyesini ölçmek isteyenler için ücretsiz seviye tespit sınavı imkanı da sunan Wall Street English başlangıçtan ileri seviyeye kadar 20 farklı seviye bulunduruyor. Ücretsiz seviye tespit sınavının sonuç ekranı ile yanlışları görme fırsatı da veriyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.