Samsung Galaxy Xcover 2 Akıllı Telefon İncelemesi

0
442 görüntülenme

Akıllı telefon teknolojileri konusunda en iyi örnekleri sunan Samsung, uzun bir süredir orta segment bir telefon ile raflarda. Samsung Galaxy Xcover 2 adıyla piyasadaki yerini almış olan bu akıllı cihaz, suya ve toza dayanıklı olan modellerden biri olarak dikkat çekiyor.

1359703391_gsmarena001-1

Cihaz 12 mm gibi bir kalınlığa ve 149 gram bir ağırlığa sahip. 4 inçlik bir ekran ile kullanıcılarıyla buluşan Samsung Galaxy Xcover 2, daha çok orta segment cihazların özellikleri taşıyor. Tasarım özellikleri açısından da çok zarif bir görüntü sergilemeyen bu akıllı telefon, teknik özellikleri açısından beğenilse de görselliği açısından çok rağbet göreceği şüpheli.

Çift çekirdekli Cortex A9 işlemci ile güçlendirilmiş olan Samsung Galaxy Xcover 2, aynı zamanda 1 GB RAM ile de desteklenmiş durumda. Hafıza özellikleri açısından da doyurucu özellikte olmayan bu akıllı telefon, 4 GB gibi çok düşük bir hafıza ile oluşturulduğundan dolayı tercih konusunda problem yaşanacak bir cihaz. Samsung Galaxy Xcover 2’nin bu özelliği nedeniyle microSD kart ile desteklenmesi iyi düşünülen bir özellik. Düşük hafızaya neden olmasına karşın arttırılabilir hafızası sayesinde yine de bir nebze iyileştirilmiş durumda. Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi ile kurulmuş olan Samsung Galaxy Xcover 2, TouchWiz Nature arayüzüne sahip.

Batarya konusunda da beklentinin altında olan Samsung Galaxy Xcover 2, 1700 mAh’lik bataryaya sahip. Önde VGA kamera, 5 MP ‘lik ana kamera ile oluşturulmuş bu akıllı telefon, 400 Dolar civarı bir fiyatla satılıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.