Samsung Gear S2 Akıllı Saati Çeşitli Özellikleri İle Ön Planda!

0
533 görüntülenme

Apple önderliğinde gelişen akıllı saatler, pek çok markayı ve kuruluşu da bu konuda tetiklemişti. Çeşitli markalardan farklı kalite ve özelliklerde çok sayıda akıllı cihaz dolaşıma sokulmaya başlanmıştı. Bu kapsamda şüphesiz ki sektörün en büyük oyuncularından birini Samsung temsil ediyor…

Yuvarlak tasarımlı akıllı saat kullanmayı seven teknoloji severler için Samsung Gear S2 cihazını öne çıkartıyor. Kendine göre bir kontrol sistemi olan döner çerçeveli bu cihaz hem pratik kullanım için, hem de özelleştirilebilir bir yapı sunduğu için kullanıcıları etkileyecek bir cihaz olarak tanımlanabilir.

Samsung Gear S2 Akıllı Saati Çeşitli Özellikleri İle Ön Planda!
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Çeşitli Özellikleri İle Ön Planda!

Bildirimlerin görüntülenebildiği, saat ara yüzlerinin değiştirilebildiği ve bir takım uygulamaların kullanılabildiği akıllı saatler, farklı yapıları ve özellikleri ile kendi piyasalarını yaratırlarken, kimi kullanıcıların ise klasik unsurları saatlerinde taşımak istedikleri ne şekilde ortadadır. Çünkü ortada temel bir yanlış var ve kullanıcıların bir kısmı bu durumdan hayli şikayetçi; söz konusu durum taşınabilir ve saat görünümlü bir teknolojik cihaza sahip olmayı değil, geliştirilmiş özellikleri olan bir saate sahip olmayı ön görüyor. Kullanıcılar, bir saat taşıdıklarını bilmek istiyorlar.

Samsung da daha önce benzer bir yanlışı yaparak Gear serisi ürünlerinde büyük ekranlı ve saat görüntüsünden uzak cihazlar üretmişti. Ancak Gear S2 ile harika bir geliştirilmiş akıllı saatten söz etmek mümkün. Özellikle de görüntü açısından önem verilen yuvarlak tasarımlı saat kullanıcıları için bu ürün ciddi bir alternatifi oluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.