IPhone İçin Tesla Model S Artıklarından Kılıf Üretiliyor!

0
805 görüntülenme

Teknoloji o kadar garip bir hal aldı ki, bugün bir elektrikli araba materyali ile akıllı telefon kılıfı imal edilebiliyor. Hem teknolojinin kullanıldığı alanlar, hem de bu bağlamda ilerleyen sistemler birbirleri ile iç içe geçmiş durumda… Ve bunu kanıtlar nitelikte kendini gösteren önemli bir unsur da şüphesiz ki Tesla ile IPhone’u buluşturan yeni bir gelişme… Elektrikli otomobilleri ile dünya çapında ün yapan Amerikalı üretici Tesla, üretimden artan otomobil koltuğu derilerinden iPhone kılıfları üretiyor.

Ünlü teknoloji markası Apple’ın son akıllı telefon modelleri olan iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus için uyumlu şekilde üretilen telefon kılıfları, Tesla’nın on çevrim içi mağazasından satışa sunularak kullanıcılar ile buluşuyor. Bu durum kalite ve markaya önem veren kullanıcılar için de Tesla ve iPhone birlikteliğini sağladığından dolayı büyük önem taşıyor.

IPhone İçin Tesla Model S Artıklarından Kılıf Üretiliyor!
IPhone İçin Tesla Model S Artıklarından Kılıf Üretiliyor!

Tesla’nın online mağazası üzerinden görülebilecek olan telefon kılıfları, temel olarak 2 ayrı tasarıma sahip. İlk tasarım sade ve şık bir telefon kılıf iken; diğer tasarım ise banka ve kredi kartları ile kartvizitlerin taşınabileceği bir kartlığa sahip durumda. Yani Tesla, iPhone kullanıcıları için sade ve çok amaçlı olmak üzere iki ayrı ürünü geliştirmişe benziyor.

45 – 50 dolar gibi bir rakama satılan bu kılıfların arkasında ise Tesla markasının amblemi var. Hem kullanış, hem de duruş açısından pek çok iPhone kullanıcısı bu ürünlere ilgi gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.