Sonunda ZenWatch 2 Tanıtımı Yapıldı!

0
150 görüntülenme

Akıllı saat pazarına hareketlilik getiren firmalar arasında Asus da yer alıyor. 2014 yılında satışa sunulan ZenWatch saatleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, uygun fiyatlı ürünlerden dolayı satış rakamlarını da artırmıştı. IFA 2015 fuarı bünyesinde, Berlin’de tanıtılan ZenWatch 2 ise, uzun süredir ürünü bekleyen kitleleri heyecanlandırmayı başardı.

ASUS-ZenWatch-2

2 farklı versiyon ile piyasada yer alacak olan ZenWatch 2, regular olarak isimlendirilen klasik modeli ile bu modelin biraz daha küçük bir hali ile satışa sunulacak. 4 çekirdekli Snapdragon 400 yonga seti bulunan cihazlarda, 512 MB RAM de bulunacak.

Yalnızca boyut ve batarya farklılıkları bulunan iki farklı modelin büyük olanı, 400 mAh gücü ile beslenecek; küçüğünde ise 300 mAh’lık bir batarya olacak. Regular modelin 1.67 inç ekran ile vitrine çıkacağı açıklanırken, diğer versiyon ise kendisini 1.45 inçlik ekranı ile gösterecek.

zenwatch-2

Her iki model de hızlı şarj olabilme yetkinliği ile öne çıkarılıyor. Asus, bu konuya özellikle eğilmiş durumda. 36 dakika gibi bir süre içinde %50’lik şarj oranını yakalayabilen iki model de oldukça ilgi görüyor.

Elbette ki ürünlerin fiyatları da merak konusu… Regular olan büyük model 190 dolara satışa sunulacak iken; küçük ekranlı ZenWatch 2 ise 170 dolardan alıcı bulacak. Asus, söz konusu akıllı saat modellerini önümüzdeki 1-2 ay içinde vitrine koymayı planlıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.