Sony XB950BTB Extra Bass Bluetooth Kulaklık Ürün İncelemesi

0
535 görüntülenme

Kulaklıkların yoğunlukla kullanıldığı günümüzde, teknoloji şirketlerinin çıkardığı son moda ürünler de oldukça dikkat çekiyor. İşte onlardan bir tanesi; kafa bantlı Sony XB950BTB

280 gram ağırlığı ile oldukça kullanışlı ve şık bir ürün olan bu kulaklık, sağ tarafında NFC bağlantı noktası, ses kontrolleri, ileri ve geri oynatma ile durdurma düğmelerini bulunduruyor. Kulaklığın sol parçası üzerinde ise güç, micro USB, 3.5 mm kulaklık girişi, mikrofon ve Bass Boost düğmeleri bulunuyor.

1429272426135

Kulaklıkların dönebilme yeteneğine sahip yapısı ve yastıklı kulaklık başlıkları ile kulaklarınız baskı hissetmiyor ve ergonomik bir kullanım sağlanıyor. Yumuşak bas destekli metal bant da dikey baskıyı önlüyor.

Kablosuz kullanım şansı sunan bu kulaklık, Bluetooth 3.0 bağlantı özelliği ile bunu başarıyor. Kulaklığın NFC özelliği ise farklı bir çekim noktasını oluşturuyor. Eğer kablolu kullanım tercih edilirse, bunun için de 3.5 mm’lik kulaklık girişi cihazda mevcut durumda…

Kulaklıktaki “gürültü önleme özelliği” ile yalnızca dinlediğiniz şeye odaklanabiliyorsunuz.

531351735256

Cihazda bulunan mikrofon, 100 Hz – 4000 Hz frekans aralığında aktif olarak çalışıyor. Söz konusu frekans aralığında, telefon görüşmesi adına oldukça kaliteli bir sesin karşı tarafa ulaştığı söylenebilir.

Telefona gelen aramaları cevaplamak için ise, cihazın üzerindeki cevap düğmesini kullanmak mümkün oluyor.

Bas tonlarının çok daha net ve güzel duyulmasını sağlayan Bass Boost özelliği ise cihazın en büyük avantajlarından bir tanesi… Bu özelliği aktif etmek için, Bass Boost yazılı düğmeye basmanız yetiyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.