ASUS DSL-N14U Wireless-N300 Modem Router

0
703 görüntülenme

Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının da vazgeçilmez bir yapıya kavuşması ile beraber, internet destek ve erişim noktaları da bir hayli önem kazandı. Bugün evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, hava alanlarında, restoranlarda ve hatta kimi yabancı şehir merkezlerinde, halka açık şekilde internet erişiminin sağlandığını görüyoruz. Bunlar için gereken ana materyallerden birisi ise, kuşkusuz ki modem ve bağlantı yönlendiricilerdir. ASUS, bu alanda sağlam işler yapmaya devam ediyor.

asus-dsl-n14u-wireless-adsl-n-router-90ig00z1-bm3000-original

ASUS DSL-N14U Wireless-N300 Modem Router ürününü tanıtırken, ilk olarak kutu içeriğine göz atabiliriz. ASUS, teknik destek ve malzeme tamlığı konusunda hassas bir firma ve bu ürünün kutu içeriği de eksiksiz şekilde ayarlanmış;

  • Ethernet kablosu
  • Dönüştürücü
  • Ara kablo
  • 2 adet anten
  • Adaptör
  • CD ve kullanım klavuzu

Ağ çözümü ürünlerinde, her ne kadar tasarım pek bir önem arz etmese de, bu ürünün üst kısmının desenli görüntüsü, WiFi ve USB bağlantılarının çalışıp çalışmadığını gösteren LED ışıkları ve alt kısımdaki ızgaralar hoş bir imaj yaratıyor. Cihazın arka bölümünde ise güç düğmesi, adaptör girişi, USB 2.0 girişi, 4 adet ethernet portu, ADSL girişi ve WiFi çalıştırma düğmesi bulunuyor.

asus-dsl-n14u-wireless-n300-adsl-modem-router-13-204541_x_b

Yazıcıların ve diğer gereçlerin rahatlıkla kullanılabildiği ağ destekleyicisi ürün, USB girişine takılan belleğe bilgisayarın kapalı olduğu hallerde bile aktarım yapabiliyor.

Oldukça güçlü ve etki alanı geniş olan ürün, mobil cihazlara da uyumlu ve bir takım uygulamaları destekliyor.

Güvenlik yönünden incelendiğinde ise, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK türü güvenlik standartlarının desteklendiği görülüyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.