Spigen S540W

0
107 görüntülenme

Spigen telefon aksesuarları üretme konusunda oldukça başarılı bir marka olarak piyasadaki yerini her geçen gün güçlendiriyor. Yine Spigen tarafından üretilerek piyasaya sürülen ve pek çok kişinin severek, keyifle kullandığı, son derece ergonomik aksesuar S540W, kablosuz ve Bluetooth özellikli bir selfi çubuğu olarak özellikle fotoğraf severlerin rağbet ettiği bir telefon aksesuar olmasının yanı sıra farklı bir tripod olarak da kullanılabiliyor.

Masa üstünde telefon ile görüşme yaparken telefonunu bir yere sabitlemeyi isteyen kişilerin çok tercih ettiği bu tripod ve selfie çubuğu, evden ya da ofisten telefon ile görüntülü görüşme yaparken de son derece ergonomik bir kullanım sunuyor.

Spigen S540W, bir selfie çubuğu olarak üretilmesine karşın, son derece kullanışlı yapısı gereği tripod olarak da kullanılabildiğinden dolayı farklı ihtiyaçların karşılanmasına da olanak sunuyor. Selfie çubuğunun ana gövde yapısı sağlam bir alüminyum ile oluşturulmuş. İstenirse boyunun uzatılabiliyor oluşu ile rahat bir kullanım sunan Spigen S540W, başlık tarafında yumuşak bir kauçuk ile oluşturulmuş. Bu sayede telefonlar rahatlıkla bu başlıkta tutulabiliyor ve telefon selfie çubuğundan kaymıyor. Aynı zamanda üzerinde ayaklar bulunan bu selfie çubuğu, bu sayede tripod görevi de görüyor. 3’lü bir ayak yapısına sahip cihazın ayaklarının uzayabiliyor olması da eğimli yerlerde tripodun rahatlıkla kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Başlıkta olduğu gibi ayakta da zeminle temas eden yerler kauçuktan yapılmış durumda. Böylelikle zemin kaygan bir yüzey olsa dahi, tripod kaymadan rahatlıkla durabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.