Toshiba Yeni 4K Satellite Ürününü Tanıttı!

0
403 görüntülenme

IFA 2015 kapsamında tanıtılan pek çok ürün, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ederken, Toshiba kanadından da önemli bir tanıtım geldi. Toshiba Satellite Radius 12 modeli hem ilgi çekici tasarımı, hem de gelişmiş donanımı ile Macbook Pro ve Yeni Dell XPS 13 modellerinin karşısına rakip olarak çıkarıldı.

İlk olarak Dell tarafından her yönü ile dikkat çekici olan XPS 13, piyasayı oldukça hareketlendirmişti. Şimdi ise Toshiba, yeni ürünü ile bu minvalde bir teknoloji geliştirmiş oldu.

toshiba-satellite-p50t-1

Özelliklere bakılacak olduğunda ilk olarak göze çarpan unsur, Toshiba Satellite Radius 12’deki 12 inç boyutlu ekrandır. Üstelik bu ekran, ön ve arka tarafa olacak şekilde katlanabilir yapısı ve 4K çözünürlüğü ile de öne çıkar. Ekranın çizilme tehlikesine karşı da Gorilla Glass 4 koruması aktif şekilde kullanılır.

Donanım özellikleri yönünden şimdilik kapalı kutu sayılan bu teknolojide, 6. nesil Intel Core işlemcilerin bulunacağı biliniyor. USB – Type C portun yer alacağı bu üründe, şarj olma özelliği ise bu porttan sağlanamayacak. Kısacası bu port, yalnızca data transferleri için kullanıma açık olacak.

sat_radius12_1

Cihazın ağırlığı 1,3 kg olarak duyurulurken, diğer özellikler ile ilgili olarak çok net ifadeler basınla paylaşılmadı. 2015 yılının son aylarına doğru kullanıcıların beğenisine sunulacak olan ürünün satış fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı ile ilgili bir detay da henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.