TP-Link Archer MR600

0
77 görüntülenme

İnternet kullanımı her geçen gün hızla artıyor. Günümüzde hemen her şeyi internetten yapabilme imkanı yaratılabildiğinden, hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor. Ancak her zaman bulunduğumuz yerlerde internet sağlayıcı bulunmadığından sorun yaşanabiliyor.

Böyle bir sorunu ortadan kaldırmak için ideal bir çözüm olan TP-Link Archer MR600, dilediğiniz bir yerde sadece bir SIM kart ile kablosuz ağ oluşturmayı mümkün hale getiriyor. TP-Link Archer MR600 internete ihtiyaç duyulan hemen her yerde, örmeğin tatildeyken ya da internet erişimi sağlamanın zor olduğu yerlerde bir kablosuz internet ağı meydana getiriyor. Bu işlem için sadece bir adet SIM kart takmak yeterli oluyor. Üstelik bu oluşturulan kablosuz ağa sadece siz değil, 64 kişiye kadar bağlanma şansı bulunuyor.

MR600, TP-Link’in ilk 4G+ yönlendiricisi olmasından dolayı internet kullanıcıları için oldukça özel bir yere sahip. Üstelik bu cihaz Cat6’yı destekliyor. Cat6’yı desteklemesi sayesinde hızlı internet sunabilen cihaz, 300Mbps’ye kadar veri hızına ulaştırabiliyor.

TP-Link Archer MR600, OneMesh teknolojisini de destekliyor. Bu sayede, OneMesh teknolojisini destekleyen diğer tüm cihazlar ile bağlantı kurabilip, tek bir ağ adı ile sorunsuz bir internet ağına sahip olmak mümkün hale geliyor.

Kullanımı açısından da oldukça kolay bir yapıya sahip olan TP-Link Archer MR60 için cihaza SIM kart takıp çalıştırmanın haricinde başka bir işleme ihtiyaç bulunmuyor. Hiçbir ek ayarlamaya ihtiyaç duymayan bu cihaz, sıkıntısız ve iyi işleyen bir internet ağı sağlayarak internet ihtiyacı olan kullanıcılara büyük konfor sağlıyor.

Bu cihazı özel kılan bir diğer özelliği ise, cihazın router olarak kullanılabilmesi. TP-Link Archer MR600 ile internet kullanımı esnasında sabit internet ağında bir sorun olursa, cihazda bir SIM kart olduğundan, sorunun akabinde SIM karttan internet alıp kullanıcılara dağıtıyor. Böylece internet kesintisi olmadan kullanıcılar gönül rahatlığıyla interneti kullanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.