Honor Magic Watch 2

0
138 görüntülenme

Akıllı saatler, son dönemlerde en çok kullanılan teknolojik cihazlar olarak öne çıkarken, bu alandaki rekabet de hızla artıyor. Rekabetin artması da kuşkusuz ki daha iyi ve özellikli akıllı saatlerin üretilmesini mümkün kılıyor. Akıllı saatlerin en büyük özelliği, birbirine fark yaratan durumu kuşkusuz ki kullanım konusundaki uzun saat özelliği. Bu noktada, uzun süreler boyunca şarjı bitmeyen, hatta şarjı bitmeyen akıllı saat olarak anılan Honor Magic Watch 2 akıllı saat, öne çıkan ve kullanıcıların rağbet ettiği modellerden birisi.

Honor Magic Watch 2, 46mm’lik yani 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip. 326 ppi piksel yoğunluğu gibi oldukça iyi bir sonuç veren akıllı saat, toplamda 41 gram ağırlığında. Suya dayanıklılık konusunda da dikkat çeken saat, 5 ATM suya dayanıklılık veriyor. Saatin tasarımsal özelliklerinde öne çıkan bir başka husus ise, 316L paslanmaz çelik gövdeye sahip olması. Bu sayede, saat hem dayanıklı hem de çok şık bir görünüme sahip oluyor.

Honor Magic Watch 2 akıllı saat, gücünü Kirin A1 işlemcisinden alıyor. Dahili depolama alanı açısından incelendiğinde, 4 GB dahili depolama alanına sahip olan akıllı saatin hemen hemen 2 GB’ı boş olduğundan dolayı neredeyse 500’e yakın şarkı eklemek mümkün oluyor. Bu sayede, ister yürürken ister spor yaparken akıllı saatiniz yanınızdaysa, akıllı telefona gerek kalmadan kablosuz kulaklık sayesinde müzik dinleme keyfine varabilirsiniz.

Honor Magic Watch 2 akıllı saatin en önemli ve en dikkat çeken özelliği, 14 gün gibi uzun bir süre pil ömrü sunabilmesi. Bununla birlikte, telefonla konuşma özelliği de sunan akıllı saat, kendine has telefon aksesuarları olan iPhone’larla bile kullanabilme imkanını sunuyor.

Huawei TruRelax sayesinde stress yönetimi ve stres ölçme özelliği bulunuyor. Bu sayede, bir akıllı saatin bize sunabileceği kalp atışı ve nabız ölçümü gibi ekstra özellikleri de kullanabilme imkanı sağlıyor. Saatin aynı zamanda koşarken, yürürken, hatta bisiklet sürerken hızı ve rotayı kaydetme, doğa yürüyüşü ve tırmanma gibi ekstrem sporlarda dahi irtifa takibi özelliği de bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.