Ultimate Ears Wonderboom 2 İle Kusursuz Müzik Deneyimi

0
120 görüntülenme

Ultimate Ears Wonderboom 2

Ultimate Ears Wonderboom 2, müzik dinlemeyi çok seven ve nerede olursa olsun dilediği her yer ve ortamda keyifli bir müzik deneyimi elde etmek isteyenler için mükemmel bir tercihi oluşturuyor. Müziği bulunduğu ortamda yayarak iyi bir hoparlör denetimi sunan bu cihaz, keyfine düşkün kişiler için biçilmiş kaftan.

Wonderboom 2, 360 derece ses verebilecek tasarımlanmış. Her noktaya eşit derecede ve iyi bir kalite ses dağıtan hoparlörün, yapısal özelliği incelendiğinde kumaş dokusu kaplanmış olduğu görülüyor. Hem dokunma açısından güzel his veren hem de görsel açıdan dikkat çeken bir tasarıma sahip olan Ultimate Ears Wonderboom 2, kumaş dokusu sayesinde ses kalitesi de artmış durumda.

Oluşturulmuş tasarımın en önemli özelliği ise, Wonderboom 2’nin suya batmıyor oluşu. Suya batmamak ile kalmıyor, aynı zamanda cihaz 30 dakikaya kadar su geçirmiyor. Su geçirmeme özelliği sayesinde havuz kenarı ve hatta suyun içi dahil, bu hoparlör hemen her yerde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Ultimate Ears Wonderboom 2 su geçirmemek ile birlikte, dış ortam koşullarında kullanılacağından dolayı, toza da dayanıklı olarak üretilmiş. İster havuzda, ister kampta, ister sokakta, kısacası hemen her yerde bu özellikleri sayesinde kullanılabilecek olan cihaz, kullanıcıların aklında acaba bozulur mu sorunu da ortadan kaldırıyor.

Sadece ortam koşullarına göre değil, aynı zamanda dayanıklılık açısından da güçlendirilmiş olan Ultimate Ears Wonderboom 2, outdoor etkinliklerinde kullanılmak için oldukça uygun. Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilmiş olan cihaz, bisiklet sürerken dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm bunların yanı sıra, normal durumda güçlü bir ses seviyesine sahip olan Wonderboom 2, outdoor modunda kullanılıyorsa buna uygun olarak daha güçlü bir ses seviyesi ile beklentilere tam cevap verebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.