Ve Karşınızda Basına Sızdırılan Iphone 6S!

0
203 görüntülenme

Akıllı telefon pazarını elinde tutan en büyük şirketlerden birisi, kuşkusuz ki Apple. Teknoloji devi şirketin Iphone 6 ve Iphone 6 plus modellerinin ardından Iphone 6S üzerinde çalıştığı ve diğer modeller gibi bu modelin de kullanıcı ile buluşacağı konuşulurken, bir anda gündemi, bu cihaza ait olduğu iddia edilen fotoğraflar kapladı.

Teknoloji haber sitelerinden 9to5Mac, IPhone 6s’in olduğu söylenen fotoğrafları gündeme oturtarak haberini yapınca, teknoloji dünyasının da ilgi odağında bu fotoğraflar yer aldı.

iphone-6s-4

Fotoğraflar üzerinden analiz yapıldığında ise, ilk dikkat çeken şeyin telefon üzerindeki çift kamera sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda çift lens sayesinde de odağın nesnelere göre kullanıcı tarafından değiştirilmesi söz konusu olacaktır.

Otoritelerin cihaz ile ilgili öngördüğü bir diğer durum ise, odak noktasındaki görüntüye yansıtılan ışık miktarının artırılarak, daha güzel ve net görüntülerin elde edilecek olmasıdır. Aynı zamanda Iphone 6S’in kameralarının, 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı da gelen bilgiler arasında…

iphone_6s_roundup_header

Apple Watch Edition cihazında karşımıza çıkan altın rengi, söz konusu Iphone modelinde de kullanılabilir olarak pazarda yer alacak. Bu renk seçimi, şu ana kadar en çok dikkat çeken yanlardan bir tanesini oluşturuyor.

Apple, daha çok Eylül aylarında duyurduğu Iphone modellerini, bu sene farklı bir anlayış ile tanıtabilir. Piyasada bu kadar çok bilgi ve görüntü sızıntısı var iken, tanıtımın Ağustos ayında olacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.