Xiaomi Mi Power 2S Powerbank

0
82 görüntülenme

Akıllı telefonlar, günümüzde artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Öyle ki, yanımızda telefon olmadığında elimiz ayağımız karışır oldu. Bir yerde ya da evde telefon unutulmuşsa, dünyadan bağlantımız kopmuş gibi olur hale geldi. Hal böyleyken, cep telefonları kadar cep telefonlarını daha iyi kullanabilmemizi sağlayan telefon aksesuarları da son derece önemli bir hale geldi. Özellikle de sıkça kullanılan telefonların şarj problemi, telefonun gün içerisinde şarjını bitmesi, önlenmesi gereken önemli bir sorun halini almaya başladı.

Dışardayken ve telefonları bir adaptör aracılığı ile şarj edebilme imkanı yoksa, en güzel çözüm powerbank ile birlikte şarj etmek. Powerbank sayesinde, gün içinde sıkça kullanılan telefonların şarjı azalsa dahi bitmesine fırsat bırakmadan şarj edebilme imkanı yakalanbiliyor. Telefonların şarjı azaldığında, aklımıza ilk gelen telefon aksesuarlarından olan powerbankler içerisinde son dönemlerde öne çıkan, kullanıcıların çok memnun kaldığı Xiaomi Mi Power 2S powerbank çok ilgi çekiyor. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de kuşkusuz ki 10.000 mAh’lik bir şarj etme kapasitesine sahip olması.

Xiaomi Mi Power 2S powerbank, tasarım özellikleri açısından hem kadınların hem de erkeklerin hoşuna gidebilecek bir özelliğe sahip. Şık bir antrasit renge sahip olan powerbank, yüzey genişliği açısından ince ve uzun bir yapıda. Cihaz alüminyum alaşımlı bir metal kabuk ile üretilmiş durumda ve çarpma ile aşınmaya karşı dirençli bir yapıya sahip.

Cihazda bir normal USB girişi bir de Type-C olmak üzere iki USB çıkışı bulunuyor. Hızlı şarj özelliği bulunan Xiaomi Mi Power 2S, düşük akımla şarj etme özelliğine de sahip.  Düşük akımlı şarj desteğini başlatmak için ise, cihazın tuşuna iki defa basmak yeterli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.