TP-Link Tapo

0
56 görüntülenme

Kamera sistemleri her geçen gün artarken, özellikle de evlerinde güvenlik önemlerini almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği Tapo, pek çok marka tarafından piyasaya sürülüyor. TP-Link tarafından piyasaya sürülen TP-Link Tapo sayesinde, evinizi akıllı ev sistemlerinde olduğu gibi kontrol edebilme şansını elde edebilirsiniz. Üstelik Tapo kullanımı sadece güvenlik önlemleri için değil, aynı zamanda sevdikleri insanlar ile sık sık görüşme yapmak ve iletişimde olmak isteyenlerin de tercihi durumundadır.

Bir Tapo’ya sahipseniz, dünyanın neresinde olursanız olun, internet üzerinden ona bağlanabilme şansını elde edersiniz. Siz evden uzaktayken evinizde neler oluyor diye bakabilir, ya da siz evinizdeyken başka bir yerde neler oluyor diye göz atabilirsiniz. TP-Link Tapo’ya sahip olan kişiler, internete bağlantı sağlayarak uzaktan görüntüye erişime sahip oluyor. Siz bir yerdeyken, bağlanmak istediğiniz kameraya uzaktan bağlanabilme şansı elde edebilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz yerlerde anlık olarak neler olup bitiyor görebilme şansı elde edebilirsiniz. Üstelik sadece gündüz değil, geceleri hatta ışığın olmadığı yerlerde de etrafı görebilme şansınız bulunur.

Eğer ki karşıdaki kişi ile iletişime geçmek istiyorsanız, bu durumda da kullanıcılar için iletişimi kolaylaştıracak özellikler bulunuyor. Örneğin Tapo’daki mikrofon ve hoparlörler ile karşınızdaki kişiyi görebildiğiniz gibi onları duyup anlık görüşme, konuşma yapabiliyorsunuz.

Sadece anlık görüşme değil, Tapo’daki kamera sayesinde FULL HD kayıtlar gerçekleştirebilmek de mümkün. Kayda alınan görüntüler, kameraya takılabilen ekstra hafıza kartları sayesinde  16 gün gibi uzun bir süre görüntüleri kaydedebiliyorlar. Üstelik bu sistem, telefonlarınız ile bağlantılı olabildiğinden, kayda alınan görüntüleri telefonunuza indirebilirsiniz.

Evinizin ya da iş yerinizin güvenlik kamerasını, TP-Link’in Tapo uygulaması üzerinden kontrol etmek mümkündür. Güvenlik sistemleri oldukça maliyetli bir işlem olduğu için, Tapo’nun uygun fiyatlar ile erişilebilecek ekonomik bir güvenlik kamerası olduğunu unutmamak gerekir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.