Karşınızda Sony Smartband 2!

0
417 görüntülenme

Teknoloji devlerinden Japon şirket Sony, IFA 2015 gerçekleşmesine biraz daha zaman kalmışken Smartband 2 ürününü tanıttı. Yeni nesil aktivite takip bilekliği olarak açıklanabilen bu ürün, nabız ölçme gibi önemli işlevleri gerçekleştirirken suya dayanıklı yapısı ve LED ışıklı bildirim yapması ile öne çıkıyor.

Sony-SmartBand-Talk2

Daha önceden internete sızdırılan söz konusu cihazın artık resmen tanıtılmış olması ise kullanıcıları heyecanlandırmaya şimdiden yetti. Özellikle kalp ritmi ve nabız sayısı ile ilgili ölçümleri kolayca gerçekleştirmesi ile dikkatleri üstüne çeken Smartband 2, yenilenen yapısı ile de kendini gösteriyor.

Cihaz, akıllı telefonlara bağlı şekilde çalışıyor, bundan dolayı da herhangi bir ekrana sahip değil. Üzerindeki LED ışıklar ile bildirimler sırasında kullanıcıya yardımcı olan Smartband 2, bağlı olduğu akıllı telefona gelen aramaları, mesajları ya da diğer bildirimleri de titreşim ile kullanıcıya iletiyor.

sony-smartband-talk-2-55d6dd727d62b

Tasarım olarak son derece şık ve sade bir görüntü sunan ürün, pratik kullanımı ve ergonomik yapısı ile şimdiden kullanıcılarından tam not aldı bile. Bileklikte IP68 sertifikasının olması, aynı zamanda 3 metrelik derinlikte 30 dakika kadar suya dayanıklılık göstermesi, toza karşı da aynı güçlü yapısını göstermesi, ürünün kalitesini ortaya koyuyor.

Smartband 2 özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Uyku ve stres takibi de yapabilen bu ürün için bağlantı kurma sırasında ihtiyaç duyulan tek uygulama ise Sony Lifelog!

Şarjının uzun gitmesi ve kolay şarj edilebilmesi de cihazın diğer önemli noktalarından birisi olarak yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.