62 MP Kamera Özelliği İle Gelen Oppo Find 9’un Videosu Çıktı!

0
701 görüntülenme

Oppo, son yıllarda hızla yükselerek kendine değişilmez bir yer edinen teknoloji firmalarından biri. Bu Çinli firma, daha önce piyasaya sürdüğü telefon modelleriyle uzun süre kendinden söz ettirmeyi başarmıştı. Özellikle de Oppo Find 7 ve N1 modellerindeki 50 MP kamera özelliği ile alanında bir çığır açan firma, 3000 mAh batarya ile uzun süreli telefon kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştı.

5leepdotcom

Oppo, piyasaya yeni sürmek için üzerinde çalışmalar yaptığı Find 9 için kolları sıvadı ve bir tanıtım filmi ile meraklı kullanıcılarını ve takipçilerini etkileyecek kurgusuyla bir heyecan yarattı. Find 9 için hazırlanan videoda sırada bekleyen birçok insanın olduğu ve sabırsızlandıkları görülüyor. Ancak tüm sabırsızlıklara rağmen herkes sırada kapının açılmasını bekliyor. Buradaki subliminal mesaj ise kimse uzun süre sırada beklemeyi istemez ama bazı şeyler vardır ki uzun bekleyişlere değer şeklinde oluşturulmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=JxQleE0vkAw

Oldukça yaratıcı bir tanıtım filmi ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başaran Oppo, Find 9 için 62 MP ‘lik bir kamera sistemi eklemiş. Bu özellik ile diğer tüm cihazlar arasında ilk olmayı başaracak olan Oppo Find 9’un ekranının 5.5 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

Find 7’den daha üstün bir telefonun geleceği öngörülecek olursa, Find 7’deki 3 GB RAM’den sonra Find 9’da 4 GB RAM olması çok büyük bir ihtimal.

En kısa zamanda piyasadaki yerini almasını beklediğimiz Find 9 bakalım bizlere ne gibi yenilikler getirecek?

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.