Beklenen Telefon Sahteymiş!

0
254 görüntülenme

Son günlerde internet üzerinde Samsung model bir telefonun Antutu üzerinden aldığı puan konuşulup duruyordu. Henüz piyasaya çıkmayan ve adı SM-8508S koduyla anılan bu cihaz Antutu üzerinden tam 95.972 puan alarak tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Hatta o kadar yüksek bir puanla testi geçtikten sonra merak edilen tek şey bu cihazın Samsun’un yeni amiral gemisi olup olmayacağıydı.

00-samsung-antutu-1439122304

Ancak beklenen olmadı. Samsung kullanıcılarını ve teknoloji dünyasının sıkı takipçilerini üzen gerçek ortaya çıktı. SM-8508S kodlu, Antutu uygulamasından o kadar yüksek puan alan akıllı telefon sahte çıktı. Üstelik bu telefonun Samsung’un henüz piyasaya çıkmayan ve merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S7 olduğu ileri sürülmüştü. Meğer bu telefon Doğu ve Güneydoğu ülkelerinde satışa sunulan Samsung cihazlarından Galaxy Alpha modelinden başkası değilmiş.

sm-8508s

Bu haber internette hızla yayılarak, harika özelliklerde diye düşünülen bu cihazı bekleyenleri hüsrana uğrattı. Cihaz gerçek olsaydı, şu an piyasada olan onlarca farklı modelin önüne geçerek bir güruh yaratabilirdi. Test sonuçlarında resmen rekor bir puana imza attığı düşünülen bu cihaz için ortaya çıkan Antutu puan görsellerinin ise tamamen kurgudan ibaret olduğu çıktı. Bu sahte telefon ile merak uyandırmak istenmiş, ancak yalan haberin sonu ancak bu kadar gelebilmiş gözüküyor.

Haberin sahte olduğu öğrenildikten sonra Samsung kullanıcılarının uzun vadede ne tepki vereceğini bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.