Audi Otomatik Park Etme Sistemi

0
2.440 görüntülenme

Audi’nin 2013 yılında çıkarmış olduğu otomatik park etme sisteminin videosunu izledikten sonra ağzım açık kaldı diyebilirim. Audi park etme olayında sınırları zorlamış. Zaten Alman teknolojisi deyince akan sular durur bende. Hem dayanıklılığı hem de giderek artan akıllı özellikleri ve konforu ile her zaman lider benim gözümde Alman otomobiller.

Audi Otomatik Park Etme Sistemi
Audi Otomatik Park Etme Sistemi

Eve ya da iş yerine vardığınızda arabadan inin arabaya, akıllı telefonunuzdan park etme komutunu verin ve  siz eve dönün. Arabayı nerede bıraktığınızın pek önemi yok. Araç kendiliğinden az ilerdeki garajınıza ya da otoparka giriyor. Otoparkta boş yerleri sezgileyerek oraya kendiliğinden park ediyor ve kapanıyor.

Yine evden çıkmadan 20-30 saniye önce arabaya “gel oğlum/kızım” der gibi akıllı telefonunuzdan çağırıyorsunuz. Araba daha önce bıraktığınız noktaya otomatik olarak kendisi geliyor. İnanmadıysanız videosunu izleyin.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.