Beyaz ve Candan Erçetin Atışması Büyüyor

0
2.347 görüntülenme

Beyazıt ÖZTÜRK, Candan ERÇETİN kapışmasını kronolojik olarak sunuyorum…

Beyaz ismiyle tanınan Beyazıt ÖZTÜRK, bundan 4 hafta evvel Candan Erçetin‘i programı Beyaz Show a konuk etmiş ve Candan Erçetin‘in “Git” adlı şarkısını kendi üslubu ile değiştirerek seyircilerle buluşturmuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=rf2yNPU9HY8

Çok beğenilen bu videoya Candan Erçetin de karşılık verince ortalık iyice karıştı. Tatlı atışmanın daha çok şeylere gebe olduğu belliydi aslında. Bu karşılıkta Beyaz ın stüdyosunu basan Candan Erçetin, icra ekibiyle gelip eşylarını götürüyordu. Beyaz’ın r harflerini söyleyememesine kadar bir çok taş içeren klip yine karşılık buldu.

https://www.youtube.com/watch?v=t4–rblLTSk

Bu karşılıktan sonra Beyaz yine rahat durmadı ve aynı şarkı üzerinden Candan Erçetin’ e yeni bir gönderme yaptı. Bu sefer klibinde durumu yumuşatmak için Candan Erçetin’ e kendisinden hoşlandığını bile mizahi bir şekilde anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lL5kTKhZssk

Son karşılık ise ünlü başka kadın isimlerin, hatta Brad Pitt in (efekt olarak tabi) de Candan ERÇETİN ile birleşerek Beyaz a karşı verdiği yanıt oldu. Oldukça ağır olduğunu söyleyen Beyaz bakalım bu son atışmaya nasıl bir karşılık verecek? Candan ERÇETİN in bu parçasında kendisine Esra EROL, Saba TÜMER, Demet AKBAĞ, Gupse ÖZAY ve Derya ŞENSOY eşlik etmiş.

Bu haftaki karşılığında Beyaz yanına Nuri ALÇO, Ümit Besen, Hayko, Mustafa Üstündağ, Emre Karayel, Mansur Ark ve Ali Ihsan Varol u alarak Candan Erçetin i bombalamış.

Bence çok daha uzun sürmeliydi ama Candan Erçetin bu hafta ne yazık ki atışmaya stüdyoya gelerek son vermiş. Ne yapalım güzel bir enstantane olarak kalacak hafızalarımızda.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.