Günsan Visage USB Priz

0
66 görüntülenme

Yeni dönem prizlerde de pek çok teknolojik cihazlarda olduğu gibi gelişme yaşanmış durumda. Günsan Visage USB topraklı şarjlı priz, sadece adaptöre ihtiyaç duymadan USB ile şarj olabilen tüm elektronik cihazlara şarj imkanı sunuyor.

Günsan’ın Visage USB topraklı priz, hem bilinen priz görevi görüyor hem de priz üzerindeki çift soketiyle tüm elektronik cihazlar için kolay şarj imkânı sağlıyor. Günümüzde artık pek çok cihaz adaptöre ihtiyaç duymadan şarj edilebildiğinden, bu priz sayesinde ister iki tane cep telefonunu aynı anda aynı noktada şarj edin, ister telefonunuzu şarj ederken yanında başka bir cihazı şarj edin. Bu sayede, aynı anda birden fazla ürünü şarj edebilme imkanı olacağından zamandan tasarruf edebilmek de mümkün olacaktır.

USB topraklı priz sayesinde sadece evlerde değil, daha çok insanın sirkülasyona uğradığı restoran ve kafe gibi ortamlarda da büyük kolay sağlıyor. Pek çok kişinin aynı yerde çalıştığı ofisler, bunun yanı sıra workstation’lar gibi elektronik cihazların sıklıkla şarj edildiği alanlar için bu priz oldukça efektif bir kullanım sağlıyor.

Bu prizler 2.4 A kapasitesi ile hızlı şarj imkânı sunuyor. Aynı zamanda prizde vidasız terminaller olduğundan, montajı da oldukça basit. Renk olarak benim evime, ofisime, restoranıma uyacak mı diye düşünenler için ise üretici firma prizin pek çok rengini üretmiş duruma. Prizin metalik beyaz, siyah, beyaz, krem, metalik bej, gümüş, mocha ve füme gibi renk alternatifleri mevcut.

Benim evimde çocuk var ve onun prizlerle oynamasını istemiyorum diyenleri de düşünmüş olan üretici firma, prizlerde çocuk koruması ve topraklama gibi imkanlar sunuyor. Üstelik bunlara prizi satın alırken ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle çocuklarınız prizlerden korunurken, sizler daha konforlu bir şarj deneyimi elde edebiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.