HD İskender Rezilliği

0
1.170 görüntülenme

İlk açıldığı yıllarda beğenerek gidip yediğim bir restoran idi HD İskender, ama giderek kalitesini düşürdü ve saçma uygulamalara imza atmaya başladı. 

Öncelikle fiyat politikası ve porsiyonlarından bahsedelim. Daha önceleri 1,5 ve duble porsiyonları ile normal porsiyonu arasında hayli fark vardı ama şimdi normal de alsan 1,5 da alsan pek farkı yok. Duble alacağına 2 tane normal menü almalısın ki doyasın.

Yediklerinizin yanında içecek alırsanız bir meşrubata 2,5-4 TL vermek zorundasınız. Hatta size sorulmadan masaya konan ve ikram sandığınız küçücük şişe su bile (bebekler için yapılmış sanırım 200 ml belki daha az) 1,5 TL.

Geçenlerde yaşadığım HD İskender Rezilliği olayı ise şöyle gelişti. Mall Of Istanbul AVM de iftara yetişmek için HD iskender e gittim. 10 dk kalmıştı ve oturacak masa yoktu. Kır saçlı bir şef vardı. Dedim oturacak masa yok paket yapıyormuşsunuz sanırım. Yaparsanız biz de ilerdeki masada yiyelim. Adamın cevabı ne oldu sanırsınız. Şu an iftara hazırlık yapılıyor veremeyiz. Ben de zaten iftara istiyorum dedim. Amcam yine veremeyiz diğer siparişleri yetiştirmeye çalışıyoruz dedi. Yani benim anladığım: Koçum zaten full her yer bir de senin paket siparişinle mi uğraşıcaz, git nerden yersen ye.

Bu yazıyı o yüzden yazdım. Müşterisini yolunacak kaz olarak gören bir anlayışa sahip ve çalışanlarının keyfi uygulamaları ile bir daha asla uğramayacağım bir yer haline geldi HD İskender.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.