Vertu Bu Sefer De Bentley Sevdalıları İçin Telefon Üretti

0
508 görüntülenme

Lüks ihtiyaçlar kapsamında telefonlar üreten Vertu, yine çok konuşulacak bir çalışmaya imzasını attı. Dünya çapında yaptığı işler ve lüks ürünleri ile bilinen Vertu, Bentley hastaları için çok şık bir telefon üretti. Daha önce Ferrari konsepti kapsamında hazırladığı telefon ile gündem yaratan başarılı marka, son olarak da Bentley için bir ürün geliştirerek yine dikkatleri üzerine çekti. Evinin önünde Bentley arabası olanlar için ortaya konan bu cihaz, hedef kitlesini de bu şekilde belli etti.

vertubentleyboymancovers

Mulsanna Speed modeli özelinde ilham alınan ve Signature for Bentley ismi verilen söz konusu cihaz, üzerindeki karbon fiber ve deri malzemeleri ile kalitesini belli ediyor. Lüks araçlarda kullanılan deri malzemelerin aynısını birebir olacak şekilde kullanan Vertu, bu noktada araba ile telefonun uyumuna dikkat çekiyor.

vertu-for-bentley

Telefonun ön tarafında Bentley logosu görülüyor. Tamamen el işi olan ve büyük bir emekle üretilen bu cihaz, aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir yapıya da sahip durumda bulunuyor. Bu noktada, kullanıcılar cihaz üzerinde istedikleri deriyi de seçebiliyorlar. 2015 yılının Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan bu telefon, bir akıllı telefon olmadığı için yetenek olarak oldukça sınırlı durumda. Sadece arama yapılabilen ve mesaj gönderilebilen bir niteliği bulunan cihazın satış fiyatı ise 22.800 Dolar olacak. Bentley sevdalıları, artık gün sayıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.