Burçlar ve Fal

1
802 görüntülenme

Bizimkiler fala inanma falsız da kalma demişler ama, fala ya da burçlara inanarak hareket eden çok insan olduğunu biliyorum.

Bana göre falmış,burçmuş hepsi hikaye. Hele burçlar; yani insanın doğum günü,saati ya da saniyesi o kişinin özelliklerini değiştiremez. Bir de televizyonlara çıkan ve bundan para kazanan insanlar olduğunu görünce, çok şaşırıyorum. Üstelik kendinden emin öyle bir anlatımı var ki biraz meyilli olsam ben de inanıcam 🙂

Burçlar ve Fal
Burçlar ve Fal

Sizlere burçlar üzerine ironik bir burç yorumlaması yaptım. Eğer benim burç yorumlarımı çok absürt bulursanız lütfen herhangi bir burç yorumunu okuyunuz 🙂 Bence aynılar.

KE-FAL

KOÇ (21 MART-19 NİSAN Yemekhaneden çıkıp okul binasına doğru yürürken sağ tarafta çok yaşlı bir ağaçtan yere düşmüş kocaman bir yaprak parçasını ezecek, ama fark etmeyeceksin.
BOĞA (20 NİSAN-20 MAYIS) Sevgilinizin elinden tutup Taksim Meydanı ‘nda  bir tur attıktan , romantik bir film seyrettikten ve doyurucu bir yemek yedikten sonra eve dönmek isteyeceksiniz. (Sevgiliniz yoksa lütfen başka bir burcu okuyun)
İKİZLER (21 MAYIS-21 HAZİRAN) Bugün tüm eleştirel ve yoruma dayalı özelliklerinizi geri plana atmalı, her okuduğunuz metinden zevk almalı ve onaylamalısınız.
YENGEÇ (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ) Birkaç dakika sonra yanınıza gelen birisi klavyenin tuşlarına basacak ve açık programınızı kapatacak.
ASLAN (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) Oturduğunuz yer biraz soğuk olduğundan pencereyi kapatıp ısınmaya çalışacaksınız, yeterli gelmez ise üzerinize kalın bir şeyler giyineceksiniz.
BAŞAK (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) Bugün en şanslı günlerinden birini yaşayacaksın. Yolda yürürken hemen arkana bir piyano düşecek, az ilerdeki kanalizasyon kapağının üzerine bastıktan birkaç saniye sonra kapak içeri göçecek. Ama korkma sana bir şey olmuyor.
TERAZİ (23 EYLÜL-22 EKİM) Markette uzun boylu kırmızı etek giymiş, sarışın bir bayan göreceksin. Bir an bakışacaksınız ama sadece o kadar. Bayanlar da uzun boylu siyah takım elbise giymiş bir Biscolata erkeği görebilir.
AKREP (23 EKİM-21 KASIM) Bugün tüm derslerin bittiğinde kendini biraz yorgun hissedeceksin ve çabucak iett otobüsüne binip evinin yakınındaki durakta inecek ve evinin yolunu tutacaksın.
YAY (22 KASIM-21 ARALIK) Bugün akşam 7.30 da telefonun çalacak ve bir ürpermeyle ayağa fırlayacaksın. Arayan numarası gözükmeyecek ve çok endişeleneceksin. (Daha sonra ne olacak onu göremedim havalar biraz bulutlu da.)
OĞLAK (22 ARALIK-19 OCAK) Bugün uzun süredir görmediğiniz biriyle karşılaşabilir, sayısal lotodan 6 lıyı bulabilir Çanakkale Dardanel Spor un şampiyon olduğunu duyabilirsiniz.
KOVA (20 OCAK-18 ŞUBAT) Bu akşam Güneş ve Ay sizin burcunuzda dolaşacağı için yer sıkıntısı çekebilir ve sıcaktan bunalabilirsiniz.
BALIK (19 ŞUBAT-20 MART) Web Sitemi iyice inceledikten sonra siz de editör olmak isteyecek ama site admini buna izin vermeyecek (Şaka,şaka)

1 YORUM

  1. aslan burcuyuz tabiki mont giyecez soğukta 🙂 hiç sevmiyorum harbi kış aylarını 🙂 fallarada inanmam gerek yok fala mala ben istediğim zaman istediğimi yapan bi adamım 🙂 paylaşım için teşekkürler…

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.