Çok Beğenilen Samsung S6 Edge’in Kavisli Ekranı Kırılırsa Ne Yapılabilir?

0
4.543 görüntülenme

Samsung S6 ve Samsung S6 Edge ilk çıktığı günden beri kullanıcılar tarafından oldukça sevilen telefonlar arasındaki yerini aldı. Ancak beraberinde de birçok eleştiri getirerek tartışma konuları yarattı. Bunların başını çekenler bu Samsung ailesinin fiyatları, kalitesi, dayanıklılığı vardır. Tabi bir de kavisli ekrana sahip Samsung S6 Edge’in camı kırıldığında ne yapılacağı merak konusuydu.

Yöneltilen sorulara genel olarak cevaplar oluşturuldu, dayanıklılık testleri yapıldı. Şimdi de Samsung S6 Edge’in kavisli ekran kırıldığında ne yapılacağı ile ilgili cevaplar gelmeye başladı.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samsung S6 Edge sahibiyseniz, telefon kılıfı kullanmayı sevmiyor ama telefonunuz bir darbe aldıysa ve hoş tasarımlı telefon ekranınız kırıldıysa ne yapılması gerekir?

İşte bu soruların maalesef çok da sevindirici olmayan cevapları şöyle..

Eğer telefon ekranınız kırıldıysa ne yazık ki cepleriniz biraz yanacak. Ekran değiştirme işlem ücreti 200$ ile 260$ arası değişen bir fiyat aralığında. Üstelik bu problemler garanti kapsamına girmediği için bunu sizin karşılamanız gerekecek. Çok hoş tasarım ve işlevselliği olan bu telefonlar, aynı zamanda biraz masraflı ve dikkat gerektiriyor.

Samsung_Galaxy_S6_Edge_3_800

Bu telefonu almak isteyenlerin bütün kriterleri düşünüp ona göre almaları gerekir. Ekranınız kırıldığında bir telefon parası kadar telefon camına para yatırma riski olabildiğini düşünüp, bunu çok problem etmiyorsanız Smasung S6 Edge almaya karar vermekte fayda var.

Ya da “Ben dikkatli bir kullanıcıyımdır.” Diyerek telefona çok dikkat etmek, telefon ekranının kırılmasını engellemek, bükülmesine izin vermemek gerekiyor. Bu telefonun ekranı kırıldığında Samsung’tan başka kimse ekranı değiştiremeyeceğine göre, daha ucuza ekran yaptırmak gibi bir düşünce de bertaraf edilmiş oluyor.

Bu eksik yönüne rağmen, Samsung S6 Edge iyi performansta çalışan ve oldukça kaliteli bir telefon. Bu nedenle çok tercih edilen bir telefon potansiyelinde.

Seçim şansı sizin..

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.