Eğitim Bilimleri Kapsamında Hazırlanan Eğitici Çocuk Oyunları

0
520 görüntülenme
Nasıl ki her insanın farklı bir beğeni alanı varsa özellikle erkeklerin de futbol ve araba konusundaki beğenisi yıllardır herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu alanlara benim de aşırı bir ilgim olduğundan Tokoyun.com u ziyaret ettiğimde ilk olarak baktığım yerlerden birisi de futbol oyunları ve araba oyunları oldu.

Futbol oyunları içerisinde en beğendiğim oyun ise site içerisinde Bola ismiyle yayınlanan oyun oldu. Bola aslında herkesin çok yakından tanıdığı bir futbol oyunu olduğundan dolayı oynaması gayet kolay.
Ağaç oyunları, kuaför oyunları, tembellik oyunları, kule oyunları, tank oyunları, dora oyunları çok daha fazla oyun tarzı bu sitede.

Oyun sırasında durağan olmayan bir ekranla karşı karşıya olduğunuzdan dolayı sürekli gözlem yapma ve tüm dikkatinizi oyuna verme durumunda kalabilirsiniz. Topun çok hızlı bir şekilde yer değiştirmesi durumu söz konusu olsa da o an için topun hakimiyetine sahip olan kişi, ekranda numaralarla gösterilmekte ve sizin yön tuşları ile hareket ettirdiğiniz insan da o kişi olmaktadır. Bu yüzden herhangi bir top kaybının yaşanmaması ve gol atma şansınızın artması manasında hem atik hem de profesyonel olmanızı gerektirecek bir oyun diyebilirim Bola için.

Aynı şekilde beni çok etkileyen ve benden tam not alan bir oyun da 3D Otobüs Park Etme oyunu. Tokoyun.com da bu oyunu ilk oynadığımda kendi kendime oyunun ne kadar gerçekçi hazırlanmış olduğu konusunda kelimeler sarf ettiğimi söyleyebilirim. Gerçekten bu oyunun öyle bir kurgusu ve öyle sahici animasyonları var ki normal hayattaki araçları park etmekten hiçbir farkı yok. Aracı park etme yerinizin bilgisayar tarafından size gösterildiği ve bunu yapmak için belli bir zamanınızın olduğu 3D Otobüs Park Etme oyununda, farklı bir tecrübe sizleri bekliyor.

Tokoyun.com la daha yüzlerce araba oyunuyla birlikte eğlencenin tadına varmak için acele etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.