Galaxy S6’nın Android 5.1 Güncellemesinde Misafir Modu Var!

0
605 görüntülenme

Teknoloji devi Samsung, bir süre önce yeni amiral gemisini piyasaya sürmüştü. Galaxy S6 olarak bilinen bu model, akıllı telefon pazarını büyük bir hareketliliğe itmişti. Kavisli ekranı ile pek çok defa tasarım haberlerine de konu olan Galaxy S6, kısa süre içinde çok sayıda özelliğinin ön plana çıkması ile iyiden iyiye popüler bir hale gelmişti. İşletim sistemleri ve diğer uygulamaların güncellemeleri ile birlikte, farklı özellikler de kazanan cihaz, her geçen gün daha kullanışlı bir duruma da getiriliyor.

1415436582_samsung (1)

Son olarak Android 5.1 Lollipop güncellemesi ile kazanacağı yeni bir mod olacak olan Galaxy S6, bununla ilgili olarak kullanıcılarında da merak uyandırıyor. Aslında teknoloji dünyası her geçen saniye yeni gelişmeler ve yenilikler etrafında dolanan haberlere alışkın olsa da, yeni özelliklerin kullanılabilir olması büyük bir önem arz ediyor. Örneğin, söz konusu 5.1 Lollipop güncellemesi ile ortaya çıkacak olan misafir modu, telefon kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacak.

samsung-galaxy-s6-edge-lollipop-502-guncellemesi

Hepimizin başına, zaman zaman telefonu başkasına verme hali gelebiliyor. Böyle durumlarda da açıkçası kendi özelimizi paylaşmış gibi hissediyoruz. Fakat misafir modu ile birlikte, cihazı başkasına verirken hangi özelliklerin faal olacağı ve hangi uygulamalara erişilip erişilemeyeceği gibi kritik noktaları biz belirleyebiliyoruz.

1425853939_img20150309003033

Android 5.1 Lollipop güncellemesinin Galaxy S6 cihazında ne zaman gerçekleşeceği bilinmiyor. Bilinmeyen bir diğer detay ise, söz konusu misafir modu özelliğinin diğer alt segment telefonlarda da aktif olup olmayacağı durumu…

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.