Kavisli UHD Monitör Samsung UR59C

0
61 görüntülenme

Televizyonlardaki kavisli kullanım deneyimini güçlendirdikten sonra, bilgisayarların monitörlerinde de aynı iddialı deneyimi sunmak isteyen Samsung, 32 inç büyüklüğünde Samsung UR59C kavisli monitörü üreterek piyasaya sundu. Cihaz, kullanıcılarına 1500R seviyesinde bir kavis imkanı sunarken, aynı zamanda çift ekran kullanarak çalışan pek çok insanın işini rahatlatacak bir özellikle, iki kaynağı tek monitörde kullanma imkanı sunan Picture by Picture özelliği ile beraber geliyor.

Cihaz büyük ekran yapısının yanı sıra, 4K UHD desteğiyle üretilmiş olduğundan, bilgisayarında oyun oynamak isteyen kullanıcıların da beğenisini kazanacak bir yapıya sahip. Bu ekran, bilgisayarda video prodüksiyon işleri yürüten, görsel içerik üreten pek çok profesyonel tarafından tercih edilecek bir model.

Ekranın kavisli ve zengin yapısının yanı sıra, özellikle profesyonel ekiplerin beğenisini kazanacak 1 milyar renk destekleyen VA tipi panele sahip olan cihaz, 3,840 x 2,160 çözünürlüğü destekliyor. Aynı zamanda 4ms GTG tepkime süresine, 25o cd parlaklık seviyesine ve 60 hz yenileme süresine sahip olan kavisli UHD monitör Samsung UR59C, tasarım olarak 3 tarafı çerçevesiz şekilde geliyor. Böylelikle hem son derece işlevsel olmakla kalmayıp, bu ince tasarımı sayesinde görsel açıdan da zengin şekilde üretilmiş. Bu tasarım görsel zenginlik katarken, aynı zamanda kavisin de desteği ile görüntüyü odakta toplayarak çoklu monitör kurulumlarında avantaj sağlıyor.

Kullanıcıların çok seveceği bir özellik ile desteklenmiş olan Samsung UR59C, SD ve HD çözünürlüğündeki içerikleri UHD‘ye yükseltebiliyor. Cihazın oyun modu bulunduğundan, arka planı bununla birlikte güçlendirilmiş durumda ve hem normal kullanıcıların hem de oyuncuların istediği pek çok detay ile piyasadaki yerini alıyor. Oyun modunun cihaza en büyük katkısı ise, bu sayede görüntü kalitesinin artması, giriş gecikmesini azaltması olarak söylenebilir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.