Kobisi E-Ticaret Platformunu Tanıyalım

0
79 görüntülenme

Kobisi, e-ticaret konusunda hazır, hızlı ve kolay çözümler sunan bir platformdur. Kobisi’nin hazır e-ticaret paketlerinde, e-ticaret siteniz ile ilgili tüm altyapı hizmetlerini kurulur ve siz müşterilerine sürecin başından sonuna kadar destek olarak eşlik eden bir ekip ile hizmet sunulur.

Kobisi E-Ticaret Paketleri Size Neler Sunar?

Kobisi e-ticaret paketlerinde, online mağazanız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bir arada bulabilme olanağına sahip olursunuz. E-ticaret yazılımı, güvenli hosting, temel CRM, takip ve raporlama, ödeme sistemi ve pazarlama entegrasyonları gibi karmaşık süreçleri sizin için kuran ve sizin kolayca yönetiminize sunan deneyimli ekip sayesinde siz yalnızca satış yapmaya odaklanabilirsiniz.

Kobisi e-ticaret paketleri için aylık ücret dışında ekstra bir maliyet ödemeniz gerekmez. E-ticaret sitesi hosting, bakım, güncelleme ve veri transferi gibi hizmetler için para ödemediğinizden dolayı diğer e-ticaret paketlerine oranla % 75 daha düşük maliyete sahiptir.

Kullanımı oldukça kolay olan e-ticaret paketleri yönetim paneli sayesinde online mağazanızı çok hızlı bir biçimde hayata geçirebilir ve satışa başlayabilirsiniz. Üstelik süreç boyunca ekip tarafından gereken tüm teknik destek 7/24 size verilecektir. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgiyi Kobisi e-ticaret paket fiyatları sayfasından edinebilirsiniz..

 

 

E-ticaret konusunda hazır, hızlı ve kolay çözümler sunan Kobisi, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Hazır e-ticaret sitesi ve e-ticaret paketleri sunan Kobisi artık sosyal medya hizmetleri de vermeye başladı.

Kobisi, mevcut müşteriler ve potansiyel müşteriler ile bağ kurmanın ve etkileşim sağlamanın en önemli yollarından birisi olan sosyal medya pazarlamasını artık siz müşterilerine sunuyor. E-ticaret sosyal medya pazarlamasının etkin yönetimi sayesinde mevcut müşteriler ve potansiyel müşterilerinize kolay ve hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Kobisi sosyal medya hizmeti sayesinde online varlık geliştirebilir, marka bilinirliğini ve marka prestijini arttırabilir böylece daha çok müşteri kazanabilir ve var olan müşterileriniz için müşteri sadakati oluşturabilirsiniz.

 

E-Ticaret Sosyal Medya Stratejileri Kapsamında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sosyal araştırma kapsamında; takipçi sayısını koruyabilmek ve müşteriler ile doğrudan iletişime geçebilmek adına doğru sosyal medya platformunun seçilmesi gerekir. Hedef kitle analizi doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz en doğru ve verimli sosyal medya kanallarını sizin için tespit edilir.

Tutarlı katılım kapsamında sosyal medya hesaplarınızdan içerik yayınlıyor ve yeni takipçiler kazandırılır. Böylece sosyal medya çalışmalarınızı takip ederek müşterilerin bağlılık kazanması sağlanır.

Dikkat çekici içerikler ve gönderiler oluşturarak mevcut müşterilerinizin sadık müşterilere, potansiyel müşterilerinizin ise mevcut müşterilere dönüştürülmesi için çalışmalar yapılır.

Profesyonel stratejiler sayesinde sosyal medya kanallarınızı takip etmenize yardımcı olunur ve kaliteli takipçileri markanıza çekmeniz için taktikler belirlenir. Kobisi sosyal medya hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için e-ticaret sosyal medya hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.