Kullanabileceğiniz En İnce Windows 10 Telefonu!

0
173 görüntülenme

Akıllı telefonlar hayatın her aşamasında aktif bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Markalar ve işletim sistemleri de bu süreçlerde etkin rol alıyorlar. Özellikle belli başlı işletim sistemleri nedeni ile kullanıcı deneyimleri artırılırken, yeni çıkan ürünler ile de farklı özellikler gündeme getiriliyor. Ancak değişmeyen bir şey var ki o da cihazların ince ve hafif olmasının kullanıcılar tarafından tercih edilmesi… Bundan dolayı da pek çok cihazın sırf bu özelliği ile konuşulduğu biliniyor. İşletim sistemlerinden vazgeçemeyen kullanıcılar, söz konusu hafif ve ince cihazlara yönelirken hangi işletim sisteminin cihazda aktif olduğuna da bakıyorlar. İşte bu noktada, Microsoft’un son gözdesi Windows 10 ve bu işletim sisteminin hüküm sürdüğü ince telefonlar devreye giriyorlar.

Kullanabileceğiniz En İnce Windows 10 Telefonu!
Kullanabileceğiniz En İnce Windows 10 Telefonu!

Pek çok cihazda Windows 10 bulunmaya devam ederken söz konusu akıllı telefonlar da teker teker vitrinlerdeki yerini alıyor. Ancak istenilen cihaz özellikleri de en az işletim sistemi kadar değer taşıyor. Yamada Denki markasının ürettiği yeni model cihaz ise Windows Phone’lu cihazlar arasından sıyrılmayı çoktan başardı bile!

Modele verilen isim “Every Phone” ve 4 çekirdekli olan cihaz 1,2 GHz hızı ile çalışıyor. 720 P çözünürlüğü, 5,5 inç ekranı olan bu telefonun en çok dikkat çeken özelliği ise 6,9 milimetrelik inceliği… Neredeyse iPhone 6s kadar ince olan cihaz, 320 dolar gibi bir miktara satışa sunulacak ve internetten satın almak da mümkün olacak.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.