Redmi AirDots S kulaklık

0
82 görüntülenme

Kablosuz kulaklık kullanımı her geçen gün artıyor. Bu alanda da, tıpkı diğer akıllı cihaz sektörlerinde olduğu gibi büyük bir rekabet meydana gelerek, birbirinden özellikli ve kullanışlı kablosuz kulaklıklara sahip olmak mümkün.  Bu konuda, ürettiği kablosuz kulaklıklar ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi, kendi alt markası Redmi sayesinde kablosuz kulaklık sektöründe boy gösteriyor. Özellikle de AirDots serisi kulaklıklar kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Bu serinin kulaklıklarından biri olan AirDots S, Redmi markasıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Kablosuz kulaklıklarda en çok öne çıkan husus, kuşkusuz ki ergonomik bir yapıya sahip olması. Ergonomik olmasının yanı sıra, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ürün almak isteyenlerin tercihi olan Xiaomi AirDots serisi kulaklıklar, Redmi markası altında üretilmeye devam ederken yeni tasarım özelliklerine de sahip olarak raflardaki yerini alıyor.

Redmi AirDots S’nin tasarımı Xiaomi AirDots serisi ile aynı olmakla birlikte, birbirinden ayrılan ve beğenilecek özelliklere de sahip. Bu yeni kulaklıkların her ikisi de telefonlara doğrudan bağlantı sağlayabilecek şekilde tasarlanmış. Bilindiği üzere, önceki kulaklıklar birbirine bağlandıktan sonra, tek bir kulaklık telefona bağlanabiliyorken, yeni nesil Redmi AirDots S yeni yapılan düzenlemeler ile her iki kulaklıkla da telefona bağlanabilecek. Bağlantı Bluetooth 5.0 teknolojisi ile yapılıyor.

Kulaklıkta tuş mevcut ve bu tuş sayesinde Google Assistant, Siri, ve XiaoAI gibi kişisel asistanlara ulaşmayı mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra, kulaklıkla konuşma yapılması halinde, gürültü engelleyici özellikler de bulunuyor. Aramaları kulaklık üzerinden kabul edebildiğiniz gibi, reddetme imkanı da mevcut.

Kablosuz kulaklıkların en önemli konusu, kaç saat süre ile kullanılabileceği tabi ki. Redmi AirDots S, tek seferde 4 saat kullanım sağlarken kutusuyla birlikte bu süre 12 saate varıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.