Samsung Galaxy S6’lardaki Şişmiş Batarya Problemi

0
618 görüntülenme

İlk çıktığı günden bu yana Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılar tarafından çok sevildi ve son derece tutuldu. Birçok güzel özelliğe sahip olan Samsung’un bu demirbaşlarında güzel özelliklerinin yanında bazı sorunlar da ortaya çıkmaya başladı.

1431091588_s6-swollen-battery-1

Şimdiye kadar gelen kullanıcı şikayetleri genelde imalat hataları olmaktaydı. Ancak bu sefer gelen şikayetler biraz daha can sıkıcı. Telefon bataryasında oluşan sıkıntılar piyasaya sızdı ve görünen o ki bu oldukça sorun yaratacak bir durum. İmalalat hataları nedeniyle çok ürün değiştirmek durumunda kalan Samsung, bu sefer şişmiş bataryaya sahip Galaxy S6’yı değiştirdi. Ancak diğer telefon problemleri gibi ufak tefek bir durum olmadığından dolayı görüntülerin internet ortamına düşmesi gecikmedi.

Bir vatandaşın satın aldığı Galaxy S6, henüz daha yeniyken ve kutusu ilk açıldıktan sonra şaşırtıcı bir manzarayla karşılaştı. Cihazın bataryası o denli şişmişti ki kasada normalin çok üzerinde geniş bir açıklık oluşmuştu.

samsung-galaxy-s6-da-batarya-sisme-sorunu-ortaya-cikti-705x290

Bu problemi gören kullanıcı hemen telefonu aldığı yere geri götürdü ve cihaz çok kısa sürede değiştirildi. Ancak bu kadar önemli bir hata tabi ki gizli tutulamayacağından internete düşen görüntüleri Samsung engelleyemedi.

Bu fotoğraflardan sonra Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in satışlarında bir değişiklik olur mu bilinmez. Ancak şişmiş bataryalar sebebiyle sorun yaşayan çok vatandaş olduğundan , batarya sorununu önemsemek ve kullanırken bu duruma dikkat etmek gerek.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.