Sanakapakolsun.com dan Ücretsiz Telefon Kılıfı

0
432 görüntülenme

Binlerce farklı görsel kullanarak telefon kılıfları ve telefon kapakları yaratmanızı sağlayan Sanakapakolsun.com ailesi şimdi de değeri 44,90 TL olan telefon kılıfını çekilişle ücretsiz olarak veriyor.

www.sanakapakolsun.com tarafından Ağustos ayından bu yana düzenli olarak her hafta devam eden kişiye özel telefon kılıfı hediyeli çekilişler, 19 Kasım haftasında ilk kez Google Plus’ta düzenlenecek.

https://plus.google.com/+Sanakapakolsun/ hesabını takip edip, 19 Kasım’da yayınlanan mesajı +1’leyen ve #sanakapakolsun hashtag’i ile paylaşan kullanıcılar arasında çekiliş düzenlenecek. Her hafta olduğu gibi talihli 1 takipçiye, kişiye özel kapak hediye edilecektir.  Talihli, aynı hesap tarafından 26 Kasım tarihinde duyurulacak. Sanakapakolsun 100’e yakın farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel telefon kapakları üretiyor. Hediye edilen telefon kapaklarının perakende satış fiyatı 44,90 TL’dir.

Sanakapakolsun.com dan Ücretsiz Telefon Kılıfı
Sanakapakolsun.com dan Ücretsiz Telefon Kılıfı

ÇEKİLİŞ KURALLARI :

1 – Çekilişe katılmak için, https://plus.google.com/+Sanakapakolsun/ hesabının 19 Kasım Çarşamba günü saat 13.00’te yayınladığı mesajı , bir sonraki Çarşamba günü 12.00’a kadar +1’leyip #sanakapakolsun hashtag ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda hesabı takip etmeniz gerekiyor. Çekiliş 26 Kasım tarihinde gerçekleşecek olup, aynı gün kazanan açıklanacaktır.

2 – Yapılan çekiliş sonucunda Kazanan kişi, yarışma bittiğinde aynı hesaptan duyurulur, kendisine hediye kodları DM ya da mail aracılığıyla gönderilir.

3 – Kazanan kişi, www.sanakapakolsun.com sitesinde mevcut bulunan ürünlerden dilediğini sipariş edebilir. Site bünyesinde bulunmayan ya da farklı talepler karşılanmaz.

4 – www.sanakapakolsun.com yarışmalarında daha önceden hediye kazanmış olan herhangi bir takipçi hesap tekrar hediye kazanamaz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.