Sanal Gerçeklik Oyunlarına Bir De LG VR for G3 İle Göz Atın!

0
371 görüntülenme

Bilim kurgu filmlerinden etkilenilerek hazırlanan sanal gerçeklik gözlükleri günümüzde oldukça popüler elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Piyasada mevcut olarak bulunan sanal gerçeklik gözlükleri ya kendinden ekranlı olarak ya da telefonun ekranını kullanarak tasarlanmış gözlükler.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Telefonun ekranını kullanarak tasarlanan sanal gerçeklik gözlükleri daha çok telefon aparatı olarak kullanılıyor. Bu telefon aksesuarlarına bir yenisi de LG tarafından geldi ve LG G3 için özel olarak hazırlanan LG VR for G3 bu cihazı satın almak isteyenler için tamamen ücretsiz şekilde telefonun satış kutusundaki yerini aldı.

Diğer telefonlar ile LG 3 kadar iyi uyum sağlayamasa da boyutlarının yakın olduğu akıllı telefonlar ile de kullanılabilen LG VR for G3, LG 3’ün haricinde herhangi bir yerde satışa sunulmuyor. Yani dışarda satın alamayacak olduğunuz bu sanal gerçeklik gözlüğünü sadece telefonu alırsanız sahip olabilirsiniz.

vr-for-g3-sdn

Boyutlu oyunları sevenlerin bileceği en iyi oyunlardan biri olan Chair in a Room ile çok iyi bir ahenk sağlayan LG VR for G3, bu oyunda oyuncuları tamamen havaya sokmayı başarıyor. Gözlüğün keyfine en iyi varılabilecek bu oyun haricinde pek çok uyumlu oyun bulmak da tabi ki mümkün. Her oyun ile tam bir uyum sağlayamayan LG VR for G3, uyumu sağlayamadığı oyunlarda kullanmamak gerek. Çünkü kötü oyunlar tam bir çamur görüntüsü oluştururken mide bulantısına da sebep olabiliyor.

Bakalım bu farklı havayı solumak isteyenler olacak mı ve bu sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olacaklar mı?

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.