Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler

0
197 görüntülenme

Whatsapp programını kullanmıyorsanız eğer bence büyük bir eksiğiniz var demektir akıllı telefon kullanıcıları için. Günümüzde her daim internete bağlı insanlar düşünüldüğünde SMS e ücret ödemek çok mantıklı gelmiyor. Bu nedenle telefon numaraları ile kayıt olabileceğiniz Whatsapp size ücretsiz SMS hatta sesli mesajlar gönderme imkanı tanır. Son zamanlarda görüntülü görüşme desteğinin de geleceği söylenmekte bakalım yetkililer bu aşamaya geçecekler mi?

Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler
Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler

Whatsapp kullanıcıları bilir ki bir mesaj gönderdiğinizde karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı ya da o mesajın karşıdaki kişi tarafından görülüp görülmediği önemli bir noktadır. Daha önce çift tik işareti bu işe yarıyor sanıyorduk ama bu sadece karşı tarafa ulaştığını gösteriyordu.

Şimdi ise yeni güncelleme ile tek tik işareti mesajın Whatsapp serverlarına gittiğini, çift tik işareti mesajın karşıdaki telefona ulaştığını, mavi çift tik işareti ise karşıdaki kişinin bu mesajı gördüğünü yani okuduğu anlamına geliyor.

Yani artık ben görmedim ben duymadım yok Cem YILMAZ ın dediği gibi 🙂

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.