Amazon Cloud Drive Uygulaması

0
178 görüntülenme

Günümüzde insanlar teknolojiyi daha yakından takip ediyorlar. Mobil teknolojiler de geliştikçe hem çekilen fotoğraflar hem de birçok veriyi kaybetmek istemeyen kişiler, bu kaynaklarını bir yerde saklamak ve uzun yıllar kaybolmaması için de depolamak istiyorlar.

Özellikle de telefonlarla fotoğraf çekme alışkanlığı o kadar gelişmiş durumda ki bu tarz harici hafızalara ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Durum böyle olunca internet üzerinden hemen her yerde rahatlıkla ulaşılabilecek depolama alanları oluşturulması bir hizmet sektörü haline geldi. Bu nedenle de farklı farklı birçok hafıza sistemleri oluşturulmuş oldu.

amazon_cloud_drive_uygulamasi_ios_icin_yayinlandi_1370780633

Çok çeşitli depolama alanları zaten mevcut. Dropbox, Box, Google Drive ve iColud Drive çok fazla kullanılan hafıza merkezleri. Yakın zamanda da Amazon Cloud Drive uygulaması bu furyanın içine katılmıştı. Amazon telefonlara uyum sağlama sürecinde de şimdi iOS için uygulamayı geliştirdi.

Bulut depolama alanı oldukça popüler hale geldiğinden, neredeyse her bilgiyi bulut sistemlerine yükleyip oralarda saklıyoruz. Bilgisayar destekli ürünler için oldukça gelişmiş bir sistemi olan Amazon Cloud Drive mobil cihazlar için o kadar gelişmiş değildi. Nihayet iOS için ben de burdayım diyen uygulama, fotoğraf yedekleme konusunda çok büyük bir hafıza imkanı sağlıyor.

bulut-depolama-o1h1

Yeni kullanıma açılan Amazon Cloud Drive uygulaması, iOS için ücretsiz. Ancak bu uygulama kullanım açısından tamamen ücretsiz değil. Bu uygulama içinde 5GB depolama alanı ve sınırsız fotoğraf ekleme imkânları imkanlarına 11,99$ ödeyerek ulaşılabilecektir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.