Araç Kredisi Kullanmak İsteyenlere Öneriler

0
111 görüntülenme

 

Yakın zamanda taşıt kredisi kullanmanız gerekecekse sizin için bazı önerilerimiz olacak. Bu önerileri dikkate almanızda fayda var. Çünkü bu sayede bütçenizi zorlamadan kredinin geri ödemesini yapabilir ve hayal ettiğiniz araca da kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Öncelikle sizlere kredi kullanmadan önce iyi bir hesaplama işlemi yapmanızı tavsiye edeceğiz. Çünkü bu sayede bütçenizi zorlamadan da kredinizi ödeyebilirsiniz.

Hesaplama işlemini TEB Cetelem internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hesaplama aracı bulunuyor ve bu araç yardımı ile kredi ürünlerinin her biri için ayrı olarak hesaplama yapabiliyorsunuz. Dilerseniz aylık ödeme tutarını yazarak dilerseniz de toplam kredi tutarını yazarak hesaplamanızı yapabilirsiniz. Bir diğer önerimiz de TEB Cetelem’den taşıt kredileri hakkında bilgi almanızdır.

Araç Kredisi Kullanmadan Önce Bunlara Dikkat!

Farklı taşıt kredi ürünü seçeneği sunduğu için istisnasız herkesin gelirine uygun bir kredi ürünü bulunuyor. Anapara ertelemeli ya da esnek ödemeli kredi seçenekleri de sunduğundan gelir durumu mevsime göre değişenler bile çok rahat şekilde kredi kullanabiliyor. Bu yüzden sizlere özellikle ve ısrarla TEB Cetelem internet sitesine uğrayarak kredi ürünlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Gayet kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilmeniz için bu önemli avantajı kaçırmayın.

Bütçenizi zorlamadan kredi kullanmanın kolay yolu dururken zor olanı seçmeniz uzun vadede ciddi ekonomik sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Taşıt kredisi kullananlar vade seçeneklerini de titizlikle inceliyor. Elbette hiç kimse kredi geri ödemesinin çok uzun sürmesini istemez. Ancak kredinizi ödeyememeniz daha büyük sorunlara yol açabileceğinden önemli olan aylık taksit tutarlarıdır. Bu nedenle aylık taksit tutarlarını dikkate alarak vade seçeneklerini değerlendirmenizi de tavsiye ederiz.

Bütçenize en uygun kredi tutarı ve vade seçtikten sonra TEB Cetelem internet sitesi üzerinden online başvuru yapabilir, sadece 2 adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.