Dedicated Sunucu Nedir?

0
357 görüntülenme

Dedicated tam olarak sunucu anlamında kullanılmaktadır. İçinde dosya saklamak için kullanılan ve içerisinde mysql ve kontrol panelini barındıran makinelerdir diyebilmemiz mümkündür. Dedicated web sitesi sahipleri için oldukça avantajlı bir sunucudur. Sitenizi üst sıralara taşıyarak web sitenize olumlu katkılarda bulunan bir teknoloji ürünüdür. Böylelikle sitenizin adının duyulmasını sağlamış olur.

Dedicated Sunucu
Dedicated Sunucu

Dedicated bir diğer avantajı ise şudur: sitenize karşı yapılacak saldırılar durumunda IP adresi banlama hakkınız vardır. Böylelikle ayrıca bir avantaj elde etmiş olursunuz. Dedicated ülkemizde maalesef ki oldukça yüksek bir fiyata satılmakta olup, yanına yaklaşmak cesaret istemektedir. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki fiyatının yüksekliğinin yanında ki avantajlarda cabasıdır. Dedicated’ın ülkesi aslında Amerika’dır. Tam anlamıyla kullanımı ve üretimi orada gerçekleşmektedir. Ayrıca web sitenize bir saldırı durumunda host firmanıza anlık olarak iletişim kurmanız gerekmektedir ama  bu gibi durumlarda Dedicated tavsiye edilmektedir. Web sitenizi Dedicated ile daha yüksek sıraya taşıyabilir, avantajlar elde edebilir, sosyal âlemde güvenlik bakımından tedbirinizi bu yüksek teknoloji ile alabilirsiniz.

Teknoloji her geçen gün gelişmekte her geçen gün yeni bir şey keşfetmektedir. Dedicated da bir teknolojinin ürünü olup, yavaş yavaş dünyamızda yerini almaktadır. Ayrıca bir kez daha belirtmekte yarar var, Dedicated’ın asıl yeri Amerika olarak bilinir ve gerçekten de öyledir.Sitenizi tek bir server üzerinden barındırmak için Dedicated almanız gerekmektedir. Sizde hemen bir Dedicated Sunucu alarak istediğiniz avantajlara ve ayrıcalıklara kavuşabilirsiniz. Türkiye de yaygınlaşmakta olan bu son teknoloji ürününü kullananlardan biri sizde olarak, ayrıcalıklı avantajlar ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Son derece istediğiniz gibi işe yarayan bu üründen memnun kalacağınız kesin!

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.