Dünyanın İlk Akıllı Çantası Geliyor!

0
779 görüntülenme

Teknolojinin günlük hayata etkileri anlatılamayacak derecede artmış durumda. Günlük hayatımız içerisinde birçok işlemi teknoloji ile gerçekleştiriyoruz. Ulaşım, iletişim, hava durumu, bankacılık vb. gibi birçok işlem için teknolojiyi kullanıyoruz. Yakın zamanda bu durumun daha yukarı seviyelere çıktığını görebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde Indiegogo’ya sunulan bir proje akıllı çanta tasarımı olarak birçok kullanıcının dikkatini çekmişti. Yalnızca 50.000 dolar bütçe ile seri üretime geçebilecek olan bu çanta sayesinde elektronik cihazlarımızı daha kolay bir şekilde kullanmamız mümkün görünüyor. Proje içerisinde yer alan bilgilere göre üretilmesi beklenen akıllı çanta, hava durumu, telefonl görüşmeleri, müzik dinleme ve elektronik cihazlarımızı muhafaza etme konusunda oldukça etkili bir donanıma sahip durumda. Teknolojik cihazlarınızı daha uygun bir şekilde kullanmak istiyorsanız iyi bir tercih olabilir. Indiegogo sitesinde yayınlanan projeye göre seri üretime geçebilmek amacıyla yalnızca 50.000 dolar yeterli olacak. Bu durum günümüz teknolojisi açısından oldukça normal bir şekilde karşılanabilir. Akıllı çanta olarak isimlendirilen araç sayesinde akıllı telefonlarımızı müzik çalarlarımızı hatta laptoplarımızı bile uygun şekilde taşıyabilmek mümkün olacak. Hatta bu durum teknolojiye daha da yakınlaşmamızı sağlayabilir. Bu açıdan bakıldığında akıllı çanta fikri oldukça mantıklı duruyor.

BeFunky_null_2

50.000 dolarlık proje hedefine şimdiden ulaşmış durumda. Indiegogo sitesinde yayınlanan ve belirli bir bağış toplayan proje için çok yakında seri üretime geçilebilir. Dünyanın ilk akıllı çantası olarak kullanılacak olan bu cihaz HiSmart teknolojisi ile kullanılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.