Samsung’un Çıkardığı İnternet Tarayıcısı Google Play Store’da

0
229 görüntülenme

Teknolojinin gelişmesiyle evlerimizde kullandığımız internet ve bilgisayar ile her işlemi kolayca yapmamız sağlandı. Daha sonra gelişerek teknoloji telefonlar ve telefonlardaki internetten dünyanın bir ucuna ulaşmamızı sağladı. İnternet Explorer ile başlayan internet tarayıcısı google ile devam etti. Yıllardır kullanılan google dünya çapında kullanılan bir tarayıcı olarak bilinir. Samsung telefonlarda kullanılan internet tarayıcı artık ismine özel olacak. Çünkü samsung çıkardığı internet tarayıcısını kendi kullanabilecektir.

Başka telefonlarında kullanabileceği bir tarayıcı

                Samsung’un son zamanlarda çıkarmayı planladığı kendi internet tarayıcısını baka telefonlarında kullanabileceğini söylemiştir.  Bu tarayıcıyı ilk olarak kullanacak cihazların pixel ve nexus’un kullanacağı ve ilerleyen zamanlarda bütün telefonların kolayca indireceği bir tarayıcı olacağı söylenmektedir. Bu samsung amiral gemisi adındaki internet tarayıcısı, sadece galaxy telefonlarına özel olmadığı için herkesin bu kullanışlı tarayıcıyı kısa sürede telefonlarına yükleyeceklerini söyleyebiliriz. Bu Samsung Internet Browser, ilk başta 5.0 işletim sistemi olan telefonlara uygun olarak hazırlandığı için pixel  ve nexus telefonlarına uygundur.

Google play store üzerinde bulunacak

                İlerleyen zamanlarda bütün telefonlara uygun olarak hazırlanacak bu internet browser, daha önce galaxy serisinde bulunmayan cihazlarda beta olarak kullanılmış yazılım ve firmaya göre amiral gemilerdeki google cihazlarında kullanılabilecektir. En kararlı haliyle karşımıza gelecek bu internet tarayıcısı ilerleyen zamanlarda bir.ok telefon için uyumluluk sağlayarak herkesin kullanması sağlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.