Skype Birbirinden Farklı Özellikler Geldi

0
280 görüntülenme
Skype Simultane Çeviri Yapacak
Skype Simultane Çeviri Yapacak

Eski zamanlarda insanlar birbirlerinden uzak şehirlerde yaşadıkları zaman çok büyük özlemler yaşarlardı. Ama artık bunun için çözüm var, skype ile çok uzaklardaki yakınınız ile yanınızdaymış gibi görebilir ve konuşabilirisiniz. Mikrosoft’un  ürettiği bu özellik, görüşme konuşmanın yanı sıra birçok yeni ve farklı özellikler geliştirmiştir. Bu değişikliklerden bir tanesi de mikrosoft’un açıklamasına göre kullanıcıların artık kendi sayfalarını istedikleri gibi süsleyebilecek ve renklerinde değişiklik yapabileceklerdir. Bu süsleme ve renklendirme özelliği özellileştirilmiş olduğu için herkes de farklı olacaktır.

Yakınlarınıza istediğiniz youtube videolarını gönderebileceksiniz

                İnsanların uzak yerlerde birbiriyle iletişim kurmasına yardımcı olacağı bir isim olan skype, son dönemlerde yenilikleri ile dikkat ekmektedir. Artık kullanıcılar sohbetlerinde grup sohbetleri yapabilecekler, yani istediği birkaç arkadaşı sohbetlere alabilecekler ve bir arada konuşabileceklerdir. Bunun yanı sıra beğendikleri şarkı kliplerini, komik videoları paylaşabilecekleri bir ortam için çalışmalar yapılmıştır. Youtube’den istedikleri videoları istek grup sohbetlerinde isterlerse özel arkadaşları ile kolayca paylaşabileceklerdir.

Konum özelliği ile birbirlerine ulaşma

                Çoğu zaman gençler vakitlerini dışarıda cafelerde, gezmelerde ya da müzelerde geçirmek isteyebilirler. Skype ile arkadaşlarına o an nerede olduklarını konum özelliği ile kolayca gönderebileceklerdir. Nerede ne yaptığınızı saniyeler içinde arkadaşlarınız ile ya da yakınlarınız ile paylaşmak skype’nin son yılların en farklı özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Sevdiklerinize hemen ulaşmak için konumun yolladığı adresi kolayca bulmak mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.