Firefox’tan Yazılımcıların İşlerini Kolaylaştıracak Kaliteli Hizmet!

0
180 görüntülenme

Mozilla Vakfı tarafından desteklenen Mozilla Firefox, gelişmiş bir ağ tarayıcısı olarak hizmet vermektedir. İnternette farklı tarayıcılarla internete giren kullanıcılar arasında %20 gibi bir oranla Mozilla Firefox kullanıldığını biliyoruz.

Mozilla Firefox’un Android, Mac Os X, Windos gibi işletim sistemleri için uyumlu sürümleri bulunduğundan oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Hatta kullanım oranları bazı ülkelerde %50’yi geçen düzeydedir.

Mozilla Firefox’ta yenilikler kendini göstermeye başladı. Son derece kaliteli bir hizmet verebilmek adına yeni ve etkileyici bir yazılım sürecinde. Yazılımcıların işlerini kolaylaştıran eklentilerle dikkat çeken Mozilla Firefox, bu yeni özellikleriyle birlikte bir yazılım sürecinin merkezini oluşturuyor.

640x360xfirfox-uygulama-magazasi-b_640x360.jpg.pagespeed.ic.vlr5XpUyVlmyQMAwK2eC

Mozilla Firefox’un yeni uygulamaları içerisinde yer alan ve firma tarafından geliştirilen uygulama mağazası çoğu kullanıcının çok seveceği ve beğenerek kullanacağı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu mağaza o kadar geniş ki, içerisinden birçok farklı uygulama ile geliştirilmiş.

Sadece PC için kendini geliştirmenin yanı sıra diğer birçok teknoloji alanlarındaki gelişmeleri çok önemseyen firma, bu yeni uygulama mağazası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu geliştirilen mağazada bulunan uygulamalar cep telefonları ve tablet modellerinin ne olduğu fark etmeksizin uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamalar bu cihazlara indirerek rahatlıkla kullanılabilir.

mozilla-firefox-marketplace-240213

Firefox Market Place, yazılım hizmetleri konusunda birçok örneği kullanıcılara sunarken özellikle de Android alanında çok fazla yazılım hizmetini geliştirmiş durumda. Yeni teknolojiler sayesinde kullanılan cihazlar haricinde, PC üzerinden de çalışabilen bir yazılım sürecini geliştiren Mozilla Firefox, ilerleyen günlerde çok dikkat çekeceğe benziyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.