IOS 11 İle Gelen 10 Yeni Özellik

0
377 görüntülenme

Günümüz dünyasında teknolojinin her geçen gün giderek ve sürekli olarak hızla, ilerleme ve gelişme içerisinde olması doğal olarak insanların da teknolojiye ve teknolojik ürünlere olan ilgisini arttırmayı başarmıştır. İçerisinde bulunduğumuz şartlar düşünüldüğü taktirde, teknolojisiz bir hayat insanlar açısından çok zor ve hatta imkânsız olacaktır. İnsanların en fazla kullandıkları teknolojik ürünlerden bir tanesi olan akıllı cep telefonları; bizlere birçok farklı imkânı aynı anda sağlamaktadır. Akıllı cep telefonları sayesinde kolaylıkla fotoğraf çekebilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ve çevrenizdeki insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Akıllı cep telefonu denildiği zaman akla gelen en başarılı ve en kaliteli markalardan biri olan Apple, geçtiğimiz günlerde bir yeniliği daha bizlerle paylaştı.

Ios 11 ile yeni gelen özellikler nelerdir?            

                 Apple firması tarafından üretilmekte olan Iphone marka telefon serisi için piyasaya sürülmekte olan en son gelişme Ios 11’dir. Herkes tarafından sürekli olarak merak edilmekte olan bu özelliklerin ne olduğu konusuna bakacak olur isek;

  • İlk olarak Ios 11 ile yeni gelecek özelliklerden en önemlisi tekrar baştan tamamlanan kontrol merkezi yönetimidir.
  • Veri senkronizasyonu da Ios 11 ile yeni gelen yeni özelliklerden bir tanesidir.
  • En beğenilen özelliklerden bir tanesi olan Imessage, App Store de kullanıcıların kolaylıkla erişebileceği bir uygulamadır.
  • Ios 11 ile yeni gelen özelliklerden bir tanesi de kişiden kişiye özel olarak değişmekte olan Apple Play’dir.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.