Mavi’den Mobil Uygulama Geldi: Kartuş

0
399 görüntülenme

Büyük bir tekstil markası olan Mavi, online ve offline dünyaları bir araya getiren mobil uygulaması Kartuş sayesinde, sanal ortamda da müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor. İlginç bir CRM deneyimi olan bu uygulama, Kartuş isimli üyelik kartlarının uygulamaya dönüşmüş hali olarak biliniyor.

Kartuş uygulaması, yaklaşık 4.7 milyondan daha fazla bir üye kitlesine sahip. Akıllı cihazlarda taşınan bu online kart ile beraber her müşteri, şirketin sunduğu tüm fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabiliyor.

mavkartuapp

Kartuş kartın barındırdığı her özelliği uygulamaya da yansıtan Mavi, bu şekilde tüm duyurularını da uygulama aracılığı ile üyelerine yapabiliyor. Örneğin yeni koleksiyon ürünler, seriler ya da sezonluk kıyafetler ve outlet ürünler bu sayede incelenebiliyor. Uygulama, kampanyaları ve duyuruları göstermesinin yanında, en yakın Mavi mağazalarını da kullanıcılara bildiriyor.

Mavi_Kartus_Slider

Kartuş uygulaması üzerinden Mavi web sitesine doğrudan ulaşmak ve siteye bağlanmak da mümkün. Bu şekilde web sitesi üzerinden alışveriş de yapılabiliyor. Mağazada alış veriş yapma sırasında ise, mağaza görevlilerine uygulamadaki barkodun gösterilmesi yeterli oluyor.

Geniş kitleler    tarafından ilk    gününden itibaren  beğenilen bir uygulama olan Mavi, ilk defa    piyasaya sürüldüğü hafta ise yaklaşık 50.000 kişi tarafından akıllı telefonlara indirildi.  Kampanyaların ve sezon ürünlerinin an be an takip edilebildiği uygulamada, herhangi bir  ürünü arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

icon175x175

Uygulamayı görmek ve indirebilmek için;

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mavi.kartus

Apple Store: https://itunes.apple.com/tr/app/mavi-kartus/id927394856

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.