Renk ve Model Değiştiren Akıllı Ayakkabı Kadınların Çok Hoşuna Gidecek

0
1.968 görüntülenme

Akıllı telefonlardan sonra hızla gelişen giyilebilir akıllı aksesuarlar da piyasada boy göstermeye başladı. Özellikle giyilebilir akıllı aksesuarlarda ön planda saatler yer alıyordu. Şimdiki haberimizde deseni ve rengini akıllı telefonunuzdan ayarlayabileceğiniz bir ayakkabı üzerine hazırladık.

Renk ve model değiştiren akıllı ayakkabı, özel bir mürekkep ile rengini değiştirebilen kağıt yardımıyla, akıllı telefonunuzdan komut vererek yönetilebiliyor.

Renk ve Model Değiştiren Akıllı Ayakkabı
Renk ve Model Değiştiren Akıllı Ayakkabı

Kadınlar için ayakkabı seçiminin ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, elbise ya da gideceği ortama göre ayakkabının rengini değiştirebilecek olmaları müthiş bir imkan olacak gibi görünüyor.

Volvorii marka ayakkabı henüz prototip aşamasında ancak dediğim gibi renk skalası genişletildiğinde ve desen seçenekleri de arttırıldığında artık kadınlar 10 larca ayakkabı satın almaktan vazgeçebilecek. (Gerçi bunun mucize olacağına inanıyorum ben 🙂 )

Litvanya’da geliştirilen ayakkabı için Xiaomi markası da çalışmalar yürütüyor.

Yürüdüğünüz yerde elinizdeki tablet ya da akıllı telefon ile bluetooth yardımıyla ayakkabınızın rengini değiştirmek bence şimdiden giyim ve tekstil dünyasında çok daha yeniliklerin habercisi olacak.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.